شهر کوچکی در ژاپن که به «خانه موجودات فضایی روی زمین» معروف شده است!

یک شهر کوچک در شهرستان داته واقع در استان فوکوشیما با نام «خانه بیگانگان روی زمین» شناخته می شود. بسیاری این شهر را یک “نقطه داغ” برای موجودات فرازمینی قلمداد می کنند.

شهر کوچکی در ژاپن که به «خانه موجودات فضایی روی زمین» معروف شده است!

به گزارش زنهار، در این منطقه هر ساله صدها گزارش در مورد رویت اشیاء پرنده ناشناس ثبت شده که تنها در سال جاری دراین شهر نزدیک به نیم هزار بشقاب پرنده مشاهده شده است. به گفته فعالان حوزه بشقاب پرنده تاکنون 452 گزارش مشاهده یوفو در طی 12 ماه گذشته در این شهر کوچک ژاپن ثبت شده است. شهری که ادعا می شود  مرکز حیات فرازمینی است. با توجه به جمعیت کم شهر، چراغ های زیادی در آن وجود ندارد که بنا به باور محلی ها عدم وجود چراغ های زیاد خود جاذبه ای بزرگ برای بیگانگانی است که به دنبال گشت و گذار بدون دردسر هستند.

ساکنان همچنین به نظر می رسد که کاملاً از دوستان بیگانه گزارش شده خود استقبال می کنند، با مجموعه ای از بناهای تاریخی که به افتخار آنها ساخته شده است. این شهر با کمتر از 5000 اقامتگاه  پر از وسایل مرتبط با موجودات فضایی است، از تکه‌هایی از سفینه‌های فضایی سقوط کرده گرفته تا مجسمه‌های بیگانه.

با برداشتن یک قدم جلوتر، شهر یک صنعت گردشگری کامل از گزارش‌ها ایجاد کرده است، از جمله موزه‌ای به نام UFO Furenai Kan که گفته می‌شود حاوی مجموعه‌ای از اسناد و تحقیقات طبقه‌بندی شده سیا است. اکثر مشاهدات احتمالی از کوه سنگانموری در سال گذشته گزارش شده است، که باعث شد بسیاری از گردشگران آگاه به فضا به آنجا سفر کنند تا ببینند چه چیزی می توانند پیدا کنند.

به گفته مدیر موزه، توشیو کانو، منطقه فوکوشیما با بسیاری از رویدادهای گیج کننده که گفته می شود قرن هاست در آنجا اتفاق می افتد، غریبه نیست. به گزارش The Sun، کانو در این باره گفت: «سنگانموری به دلیل میدان مغناطیسی قوی خود از زمان های قدیم توسط اسطوره ها و افسانه ها احاطه شده است.»

در حالی که اولین مشاهده گزارش ده ها سال پیش در سال 1970 ثبت شد، تنها تا سال 1992 بود که پروژه توسعه منطقه ای دولت ملی منجر به ساخت UFO Fureai Kan شد. کانو افزود: به عنوان بخشی از تلاش‌هایمان برای تبدیل شهر به «دهکده بشقاب پرنده‌ها»، روی توسعه طیف وسیعی از محصولات مرتبط با بشقاب پرنده‌ها، از جمله سوغاتی‌ها و غذاهای لذیذ تمرکز کردیم.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار