پیامک‌های عاشقانه به دختر جوان خون به پا کرد

جوان عاشق در درگیری با برادر دختری که با او پیامک رد و بدل می‌کرد، دست به جنایت زد.

پیامک‌های عاشقانه به دختر جوان خون به پا کرد

به گزارش زنهار، پیام‌های عاشقانه جوانی از اتباع خارجی به دختری که قصد داشت با او به ترکیه فرار کند، خون به پا کرد و برادر دختر با ضربات چاقو به قتل رسید.

به گزارش اعتمادآنلاین، متهم که در رویای یک زندگی بهتر به ایران فرار کرده بود و قصد داشت به همراه خواهر و برادری از مرز ایران خارج شود و به ترکیه برود، در نهایت در دادگاه کیفری استان تهران به اتهام قتل پای میز محاکمه رفت.

یک سال قبل درگیری مرگباری بین دو جوان در تهران اتفاق افتاد و ماموران ضارب را بازداشت کردند. پسر جوان به نام محمد به ماموران گفت: مدتی بود با جاوید اختلاف داشتم و به همین خاطر هم او را با ضربات چاقو به قتل رساندم. البته جاوید هم چاقو داشت و اول او به من حمله کرد.

محمد در بازجویی‌های بعدی راز دیگری را برملا کرد و گفت: چند پیامک بین من و خواهر جاوید رد و بدل شده بود که باعث این درگیری شد.

با تکمیل تحقیقات و صدور کیفرخواست پرونده برای رسیدگی به دادگاه ارسال شد. در جلسه رسیدگی به این پرونده ابتدا کیفرخواست علیه متهم خوانده شد و در ادامه اولیای دم در جایگاه قرار گرفتند و خواستار صدور حکم قصاص شدند.

وقتی نوبت به محمد رسید او اتهام قتل عمدی را رد کرد و گفت: برای اینکه بتوانم از خودم دفاع کنم دست به قتل زدم. جاوید چاقو داشت و اول او به من حمله کرد.

محمد گفت: من به اتفاق جاوید و برادرش جواد و خواهرش به ایران آمدیم. با هم به سمت مرز ترکیه حرکت کردیم تا از مرز رد شویم و مدتی در استانبول بمانیم و بعد به اروپا برویم. من یک قاچاق‌بر پیدا کرده بودم. پول‌هایمان را به قاچاق‌بر دادیم و به سمت مرز ایران و ترکیه رفتیم اما در آنجا موفق نشدیم از مرز رد شویم و فقط برادر جاوید از مرز رد شد. قاچاق‌بر هم پول‌های ما را پس نداد. در این مدت من با پیامک با خواهر جاوید در تماس بودم و با هم صحبت می‌کردیم. جاوید که متوجه این ماجرا شده بود، پول‌هایی را که به قاچاق‌بر داده بودیم، بهانه کرد. او پول را از من می‌خواست در حالی که پولی دستم نبود. به او گفتم من پولی ندارم و قاچاق‌بر پول‌های من را هم خورده و پس نداده است؛ اما جاوید با چاقو به من حمله کرد و برای اینکه جانم را بگیرد سعی کرد ضربه‌ای بزند که من در دفاع از خودم به او ضربه‌ای زدم.

در این هنگام مادر جاوید به گفته‌های محمد معترض شد و گفت: این جوان دروغ می‌گوید. پسر من چاقو نداشت. او به دروغ مدعی است پسر من اول حمله کرده است.

سپس متهم آخرین دفاعیات خود را مطرح کرد و در نهایت هیات قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار