نزاع مرگبار ۲ موتورسوار بر سر سوار کردن مسافر

موتورسوار مسافرکش در جریان نزاع با همکار خود او را با چاقو کشت و فرار کرد.

نزاع مرگبار ۲ موتورسوار بر سر سوار کردن مسافر

به گزارش زنهار، کارآگاهان جنایی تهران در تعقیب مردی هستند که در جریان نزاع بر سر سوار کردن مسافر، مردی موتورسوار را به قتل رسانده است.

به گزارش اعتمادآنلاین، دیروز تلفن کشیک قتل دادسرای جنایی تهران به صدا درآمد و ماموران از وقوع قتلی خبر دادند که پس از درگیری دو موتورسوار اتفاق افتاده بود.

ماموران کلانتری ۱۲۹ جامی که در صحنه درگیری حضور یافته بودند به بازپرس کشیک قتل اطلاع دادند دو موتورسوار که مسافرکشی می‌کردند با هم درگیر شدند و مشاجره لفظی آنها به درگیری فیزیکی، چاقوکشی و در نهایت مجروح شدن یکی از دو طرف درگیری و فرار دیگری منجر شد و موتورسوار مجروح به خاطر آسیب وارده از چاقو و خونریزی جان خود را از دست داد.

به این‌ ترتیب، بازپرس کشیک قتل دستور حضور تیم‌های تحقیقات جنایی پزشکی قانونی، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی و ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران در محل درگیری مرگبار را صادر کرد.

شاهدان در تحقیقات به ماموران گفتند:‌ اینجا پاتوق موتورسوارانی است که مسافرکشی می‌کنند. قاتل و مقتول سر مسافر با هم درگیر شدند. درگیری آنها با اعتراض یکی از آنها شروع شد و بعد به داد و فریاد و دست آخر چاقوکشی انجامید که موتورسواری که چاقو را زد فوری فرار کرد.

در حال حاضر با دستور بازپرس جنایی این پرونده جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی انتقال یافته و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهم فراری آغاز شده است.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار