قتل شوهر سابق زن جوان توسط همسر دوم

زن جوان گفت شوهر سابقش مزاحم او می‌شد و به همین دلیل همسر دومش ناخواسته این مرد را به قتل رساند.

قتل شوهر سابق زن جوان توسط همسر دوم

به گزارش زنهار، همسر راننده مزدایی که متهم است به طور عمدی راننده دیگری را زیر گرفته است جزییات جزییات جدیدی از حادثه مرگبار را فاش کرد.

به گزارش سایت جنایی، یک راننده مزدا که متهم است در آخرین روز بهمن ماه مردی به نام بهنام را که راننده نیسان بود عمدی زیر گرفته و به قتل رسانده است، چند روز پیش دستگیر و تحقیقات در این خصوص آغاز شد.

در تحقیقات مشخص شد دو مرد در زمان‌های مختلف با زنی به نام نرگس به طور رسمی ارتباط داشته‌اند. بهنام همسر سابق نرگس بود و متهم به قتل همسر فعلی او است. در پی بدست آمدن این نتایج بازپرس شفیعی از زن جوان تحقیق کرد و او در اظهاراتش گفت: 18 سال قبل با بهنام ازدواج کردم. یک پسر خردسال و دختری نوجوان داشتیم اما دچار اختلاف‌های زیادی شدیم و سه سال قبل از او جدا شدم. یک سال قبل هم با یکی از همکاران شرکتی که در آن کار می کردم آشنا شدم و ازدواج کردم، اما وقتی شوهر سابقم این موضوع را فهمید مدام به صورت تلفنی و حضوری در خیابان مزاحمم می‌شد. حتی به  محل کارم آمد و تهدید کرد. او بسیاری مواقع در تعقیبم بود. همه این رفتارهایش باعث شد سه بار از او بابت مزاحمت‌های گاه و بی‌گاه شکایت کنم. پرونده‌ شکایت‌هایم در دادسرا و شورای حل اختلاف در جریان بود. با این وجود شوهر سابقم دست بردار نبود و تهدید می‌کرد. در نهایت مجبور شدم موضوع را به شوهر دومم بگویم. او بهنام را ندیده بود. با این وجود او سعی می‌کرد مرا آرام کند تا از ترس و وحشت خلاص شوم. کارهای زیادی کردم تا از دست مزاحمت‌های شوهر سابقم خلاص شوم ولی فایده نداشت. حتی آزارهایش بیشتر هم شده بود و این اواخر می‌گفت اول من را به قتل می رساند و بعد خوکشی می‌کند. این تهدید‌ها باعث شده بود که حتی از دیدنش هم وحشت داشته باشم.

نرگس در مورد روز حادثه گفت: وقتی از محل کارم تعطیل شدم، شوهر سابقم مزاحمم شد. همان لحظه شوهرم سر رسید از ترس این که اتفاق بدی بیفتد سریع سوار شدم و از آنجا دور شدیم تا سمت خانه برویم اما شوهر سابقم دست بردار نبود و دنبالمان بود. در این تعقیب و گریز ما از ترس او وارد کوچه بن بستی شدیم. بعدا متوجه شدم بهنام خودرواش را که نیسان بود پارک کرده و با پای پیاده دنبالمان آمده است. شوهرم ترسیده بود و متوجه چیزی نبود. او با عجله دنده عقب گرفت و حرکت کردیم. ۲۰  متر جلوتر بود که متوجه شدیم شوهرم نفهمیده و از شدت ترس هنگام فرار یکی را زیر گرفته است. وقتی پیاده شدیم فهمیدیم بهنام بوده، همان موقع شوهرم به پلیس و اورژانس زنگ زد و اطلاع داد با فردی تصادف کرده اما از ترس اینکه خانواده شوهر سابقم  بلایی سرمان بیاورند ترسیدیم و فرارکردیم. شوهرم قصد قتل نداشت و متوجه حضور شوهر سابقم در کوچه نشد و ناخواسته او را زیر گرفت و باعث مرگش شد .

در حال حاضر باتوجه به اظهارات این زن تحقیقات همچنان ادامه دارد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار