مرد ۸۰ ساله چرا پسر ۲۰ ساله‌ را در یکی از محله ها کشت؟

پدر خشمگین بعد از این که در خانه اش پسر معتاد ۲۰ ساله اش با آن ها درگیر شده او را به قتل می رساند و بعد از دستگیری عنوان کرده بود که قصد نداشته او را به قتل برساند و جانش را بگیرد و به شدت از کارش پشیمان است.

مرد ۸۰ ساله چرا پسر ۲۰ ساله‌ را در یکی از محله ها کشت؟

به گزارش زنهار، در پی یک حادثه دلخراش پدری در خانه اش که شاهد کتک زدن دخترانش توسط پسر معتادش بوده برای ترساندن وی اقدام به ضربه با چاقو می کند که پسرش با همین ضربات مرگبار جانش را از دست می دهد. 

فرزندکشی پدر در تهران

این حادثه چهاردهم خرداد ماه در یکی از محله های پایتخت رخ داد و مقتول جوان ۲۰ ساله ای بود که هدف ضربات چاقو قرار گرفته و پس از انتقال به بیمارستان، به رغم تلاش پزشکان جانش را از دست داده بود.

همشهری در خبری نوشت: در ادامه تحقیقات مشخص شد که پدر وی عامل این جنایت است که توسط کارآگاهان جنایی پایتخت دستگیر شد. وی که مردی ۸۰ ساله است در تحقیقات گفت:پسرم با دوستان خلافکارش رفت و آمد کرد تا این که معتاد به شیشه شد.

قتل پسر ۲۰ ساله معتاد

هر چند تلاش زیادی کردم تا پسرم مواد را ترک کند. او را به کمپ فرستادم اما فایده ای نداشت. او هر بار که از کمپ بیرون می آمد، مجددا به سمت مواد می رفت.

وی ادامه داد: هروقت مواد به پسرم نمی رسید او خشمگین می شد و ما را کتک می زد تا پول بگیرد. روز حادثه هم ابتدا به سمت من، ‌بعد همسرم و سپس خواهرانش هجوم برد تا هر طور شده پول موادش را بگیرد.

جزئیات فرزندکشی پدر در تهران و دستگیری قاتل

من هم وقتی دیدم او، در حال کتک زدن، دخترانم است، ‌چاقویی برداشتم تا او را بترسانم. حتی دو ضربه به سمتش پرتاب کردم اما به قیمت جانش تمام شد در حالی که من اصلا قصد کشتن او را نداشتم. حالا هم به شدت پشیمانم و هنوز باورم نمی شود که پسرم را به قتل رسانده ام.

این مرد برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است./خبر انلاین

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار