قتل مادر جلوی چشمان فرزندانش توسط همسر شکاک

زنی جوان توسط همسر معتادش که در توهم مواد مخدر به او شکاک شده بود بعد از درگیری خونین در خانه مقابل چشم فرزندانش به قتل رسید و در بیمارستان جانش را از دست داد و همسر جنایتکار در یکی خیابان‌ های جنوب تهران دستگیر شد.

قتل مادر جلوی چشمان فرزندانش توسط همسر شکاک

به گزارش زنهار، زنی جوان توسط همسر شکاک خود به طرز فجیعی در مقابل چشمان فرزندانش به قتل رسیده و گفته می شود که او در درگیری با همسرش با چاقو جانش گرفته شده است. در ادامه جزئیات قتل مادر افغانستانی در تهران را در Niksalehi مشاهده کنید.

قتل مادر افغانستانی در تهران

کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌ های جنوب تهران از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰، مرگ مشکوک زن جوان افغانستانی را روی تخت بخش اورژانس گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پای در سردخانه بیمارستان گذاشتند و با جسد زن جوانی  مواجه شدند که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود. بررسی‌ های اولیه هم نشان می‌داد که مقتول در جریان درگیری در خانه خواهر خود توسط شوهرش به قتل رسیده است.

جنایت هولناک در جنوب پایتخت

با دست آمدن هویت متهم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت به بررسی میدانی در اطراف محل جنایت پرداختند، ساعاتی از جنایت نگذشته بود موفق به شناسایی مرد جنایتکار در یکی از خیابان‌ های جنوب تهران  شدند و بلافاصله او را دستگیر کردند.

متهم که به‌ خاطر مصرف شیشه توهم‌های شدیدی داشت در جریان تحقیقات مقدماتی ماجرای جنایت را اینطور توضیح داد: موادمخدر رنگ زندگی‌ام را به سیاهی کشاند و این موضوع باعث شد تا به همسرم شکاک شوم که او سر همین موضوع خیلی نارحت شد و خانه را به همراه فرزندان خردسالی که داریم، به‌ سوی منزل خواهرش ترک کرد.

قتل مادر افغانستانی در تهران و دستگیری قاتل

مرد جنایتکار گفت: روز حادثه شیشه مصرف کردم و برای اینکه همسر خود را به خانه برگردانم تصمیم گرفتم تا به منزل خواهرش بروم؛ در آنجا که ۲ فرزندم نیز حضور داشتند با یکدیگر مشاجره پیدا کردیم.

در یک لحظه کنترلم را از دست دادم و با ضربات چاقو همسرم را به قتل رساندم. پس از جنایت قبل از رسیدن پلیس پا به فرار گذاشتم اما ساعتی بعد دستگیر شدم.

به گزارش تسنیم، جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت./تسنیم

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار