کد دستوری دریافت بسته‌های هدیه اینترنت و مکالمه ویژه «قربان تا غدیر»

نحوه دریافت اینترنت رایگان، هدایای دیجیتالی، بسته‌های هدیه اینترنت و مکالمه ویژه «قربان تا غدیر» اعلام شد.

کد دستوری دریافت بسته‌های هدیه اینترنت و مکالمه ویژه «قربان تا غدیر»

به گزارش زنهار، اینترنت رایگان عیدانه ویژه «قربان تا غدیر» به کاربران اپراتورهای تلفن همراه تعلق می‌گیرد. جزئیات و نحوه دریافت اینترنت رایگان و بسته‌های ویژه مکالمه عیدانه ویژه «قربان تا غدیر» اعلام شد. نحوه دریافت اینترنت رایگان، هدایای دیجیتالی، بسته‌های هدیه اینترنت و مکالمه ویژه «عید تا قربان» اعلام شد. متقاضیان استفاده از اینترنت رایگان و بسته‌های مکالمه عیدانه ویژه «قربان تا غدیر»، می‌توانند با کدهای دستوری اعلام‌شده، نسبت به فعال‌سازی آن اقدام کنند.

اپراتورهای تلفن همراه ایرانسل و همراه اول، جزئیات و نحوه دریافت اینترنت رایگان و بسته‌های مکالمه عیدانه ویژه «قربان تا غدیر» خود را اعلام کردند. همچنین وزیر ارتباطات درباره مشمولان جدید اینترنت رایگان دولتی توضیحاتی ارائه کرد.

اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، نخستین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور به مناسبت آغاز دهه ولایت، بسته ترکیبی از عید قربان تا عید غدیر را برای تمامی مشترکان دائمی و اعتباری خود و همچنین مشترکان انارستان با بیش از ۶۰ درصد تخفیف ارائه کرده است.

امکان فعالسازی این بسته ها با شماره گیری #۶۷۲*۱۰۰* فراهم است.

همچنین «مشترکان انارستان» می توانند بسته ۲ گیگابایت اینترنت با ۲ ساعت مکالمه (درون شبکه و با تلفن ثابت) را از طریق شماره گیری «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۶۷۱ مربع» خریداری و فعالسازی کنند.

این بسته های ترکیبی با اعتبار ۱۰ روز از روز دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۳ به مدت ۱۰ روز (تا پایان روز سه‌شنبه ۵ تیر) قابل خرید و استفاده هستند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار