اعتراف مردی که همسر 27 ساله‌اش را خفه کرد

متهم در تحقیقات به عمل آمده صراحتا به همسرکشی اعتراف و عنوان کرد به دلیل اختلافات خانوادگی قبلی و درگیری با همسر خود دست به انجام چنین جنایتی زده است.

اعتراف مردی که همسر 27 ساله‌اش را خفه کرد

به گزارش زنهار، مرد جوانی که همسر27 ساله‌اش را به دلیل اختلافات خانوادگی به قتل رسانده بود، ساعاتی پس از ارتکاب جرم، دستگیر شد.

به گزارش اعتمادآنلاین، ساعت 16:59 بیست و دوم خرداد ماه درپی اعلام خبری به مرکز فوری‌ های پلیس 110بندرعباس مبنی بر قتل زنی در منزل، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی و گشت انتظامی در محل حاضر شدند.

با حضور کارآگاهان پلیس آگاهی و  بازپرس ویژه قتل در محل مشخص شد یکی از اتاق‌های خانه دچار آتش‌سوزی شده؛ اما زن جوان بدون علائم سوختگی و با علائم خفگی در قسمت گردن فوت کرده و قاتل نیز از محل متواری شده است.

در بررسی مدارک موجود و تحقیقات به عمل آمده، انگشت اتهام به سوی همسر متوفی که با یکدیگر سابقه درگیری و اختلاف داشتند نشانه گرفته شد و با تلاش ماموران پلیس آگاهی قاتل که از صحنه جرم  با یک دستگاه پراید فرار کرده بود، در بلوارامام حسین شهر بندرعباس با شلیک پلیس به لاستیک خودروی وی، در کمتر از 5 ساعت دستگیر شد.

متهم در تحقیقات به عمل آمده صراحتا به همسرکشی اعتراف و عنوان کرد به دلیل اختلافات خانوادگی قبلی و درگیری با همسر خود دست به انجام چنین جنایتی زده و منزل را به علت برهم زدن صحنه، آتش زده است.

سردار جاویدان خاطرنشان کرد: این متهم پس از بازجویی های تخصصی و تکمیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار