از دوربین مدار بسته دیدم که شوهرم با …!

وقتی من در سفر خارج از ایران بودم دیدم که شوهرم در نبودم زنها را به خانه می آورد و با آنها رابطه داشت. زنی که متوجه خیانت شوهرش شده است، خواستار جدایی از او شد.

از دوربین مدار بسته دیدم که شوهرم با …!

به گزارش زنهار، مهسا از شوهرش شکایت کرده و ضمن درخواست طلاق خواستار خسارت از او هم شده است. مهسا مدعی است شوهرش به او خیانت کرده و باعث بیماری‌اش شده است.

او برای سایت جنایی از زندگی‌اش می‌گوید:

*چند سال با همسرت زندگی کردی؟

20 سال.

*چرا می‌خواهی از او جدا شوی؟

همسرم به من خیانت کرده است. من نمی‌توانم این کار را ببخشم.

*فرزند هم دارید؟

یک پسر دارم که در خارج از ایران زندگی می‌کند.

*چطور متوجه شدی همسرت به تو خیانت می‌کند؟

من روزها سرکار هستم و همسرم هم مغازه‌دار است. ما برای ایمنی خانه دوربین مداربسته کار گذاشته بودیم. بعضی از ساعت‌ها در خانه دوربین خاموش بود. چون همسرم به خانه می‌آمد. چند بار به او گفتم چرا دوربین را خاموش می‌کنی؟ گفت من خانه هستم دیگر نیازی به دوربین نیست. تا اینکه برای دیدن پسرم به سفر خارج از کشور رفتم. شوهرم فراموش کرده بود دوربین را خاموش کند و من که می‌توانستم با تلفنم خانه را ببینم متوجه حضور یک زن در خانه شدم و بعد فهمیدم شوهرم با چند زن رابطه دارد. او یادش رفته بود دوربین را خاموش کند چون خیالش راحت بود که من در ایران نیستم.

*به او معترض نشدی؟

اگر همان زمان حرفی می‌زدم، مدارک را پاک می‌کرد. بعد از اینکه به ایران آمدم، به او گفتم متوجه همه چیز شده‌ام و درخواست طلاق دادم.

*شما درخواست غرامت هم کرده‌اید، چرا؟

بعد از کاری که همسرم کرده بود من دچار افسردگی شدیدی شدم و حالا درخواست غرامت کرده‌ام.

*درخواست مهریه و نفقه هم کرده‌ای؟

بله. شوهرم آبروی من را برد. من در فامیل آبرو داشتم، او با کاری که کرده آبرویم را برده ‌است. اگر می‌گفت من را دوست ندارد و می‌خواهد طلاق بدهد برایم چندان سخت نبود اما همین که من را نادیده گرفته و خیانت کرده باعث شده هیچ گذشتی نداشته ‌باشم.

*پسرتان خبر دارد؟

هنوز به او چیزی نگفته‌ایم، اما بالاخره متوجه می‌شود. این چیزی نیست که بشود پنهانش کرد. ضمن اینکه وکیلم گفته حتماً شوهرم محکوم می‌شود. من هم گذشت نمی‌کنم تا مجازات شود.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار