چگونه بفهمیم جادو‌ و طلسم شده ایم؟

کسی که طلسم شده اصلا شک نمیکند که طلسم شده؛ اما اگر معتقدید طلسم شده اید باید به علائم و نشانه هایی که در این مطلب برای شما آورده ایم توجه کنید تا متوجه مشکل خود بشوید و در جهت رفع آن اقدام کنید.

چگونه بفهمیم جادو‌ و طلسم شده ایم؟

به گزارش زنهار، علامت و نشانه های فرد سحر و طلسم و جادو شده می توان به افسردگی و گره افتادن در کارها و ریزش موی سر و سردرد و کم شدن رزق و روزی و اضطراب و دلهره اشاره کرد.سحر و طلسم حقیقت دارند و در قرآن به آنها اشاره شده است.

انواع طلسم ها نشانه های مخصوص خود را دارند:

بعضی از طلسم ها را نمیتوان تشخیص داد چون علائم و نشانه ای ندارند و یا اگر دارند خیلی جزئی میباشد که فرد طلسم شده تشخیص نمیدهد و باید به دست شخص حرفه ای در طلسم و علوم غریبه تشخیص داده و معالجه گردد.

ما در علوم غریبه انواع طلسم داریم برای مثال طلسم محبت،طلسم سیاه،طلسم رزق و روزی ،طلسم های سیاه،طلسم صبی،طلسم زبان بند،طلسم مریضی و بیماری،طلسم جنون و انواع طلسم ها که هر کدام علائمی دارند.

در عصر امروز عده کمتری نسبت عصر قدیم به طلسم،سحر و جادو باور دارند و اعتقاد دارند که همه خرافات هستند اما این علوم واقعی میباشند و در قرآن، آیه ۱۰۲ سوره بقره و آیه ۴ سوره فلق و آیه ۱۱۶ سوره اعراف اشاره شده است.

برخی از آثار و نشانه های سحر و جادو :

گره بی دلیل در کارها

بی نظمی در ساعت خواب.

بسته شدن بخت

بهم خوردن ناگهانی روابط عاطفی

سر درد دائم که سبب آن مریضی مشخصی نباشد.

بیزارو یا تنبل بودن نسبت به نماز و یا قرآن و عبادات

کم شدن رزق روزی

افسردگی

خواب های بی معنی و بی ربط یا کابوس.

ریزش موی سر

گرفتگی عضلات شانه، کتف، کمر، گردن، باسن و یا پهلوها زمان بیدار شدن.

عدم تمایل به برخاستن از بستر.

اسهال و دلپیچه بی دلیل از 1 ساعت بعد از بیداری تا ساعت 11 ظهر.

مصرف زیاد نمک یا شکر.

عطش زیاد به مایعات.

ضعف بینایی.

هیجان زدگی ناگهانی.

خوشحالی بی دلیل.

ناراحتی بی دلیل.

عصبانیت شدید غیر لازم و بی دلیل.

زردی صورت.

اختلال جنسی.

عدم اشتیاق به واجبات شرعی.

توهم و عدم تمرکز.

کند ذهنی

بیهوش شدن

تنبلی و احساس گرفتگی و صخستگی بدن

درد در قسمتی از اعضای بدن و یا منتقل شدن درد از مکانی به مکان دیگر بدون داشتن دلیل پزشکی

علاقه پیدا کردن به ماندن در مکانهای خالی و یا کثیف مثل حمام و دستشویی

احساس به اینکه شخصی در درون اورا به کاری بد وا می دارد و تشکیک در فکر و عقیده

مورد محبت قرار نگرفتن

عرق کردن قبل از خواب و یا در هنگام خواب

اضطراب و دلهره

دیدن حیوانات مثل گربه و سگ و تکرار شدن آن

راه رفتن در خواب

ناله کردن مثل گفتن آه آه

خواب سقوط از مکانهای بلند

خود را در قبرستان و مکانهای کثیف یا وحشتناک دیدن

دیدن شکلها و یا اشباح غریب و خوابهای ترسناک

یک کارشناس دینی با بیان اینکه تأثیرات سحر و جادو به القائاتی است که ایجاد می‌کند، گفت: وقتی به ساحت امیرالمؤمنین(ع) سلام عرض می‌کنید و یا خطاب به حضرت سلیمان(ع) از امیرالمؤمنین(ع) یاد می‌ کنید این عوامل تأثیرشان صفر خواهد شد.

به گزارش مهر، سیدمجتبی حسینی در رابطه با نقش قسمت در سرنوشت انسان گفت: ما در روایات داریم که شما عدم تلاش خود را نباید به گردن قسمت بیندازید یعنی در عین حال که قسمت نفی نشده نقش تلاش در قسمت و سرنوشت نیز سهیم دانسته شده است. بنابراین اینکه بگوییم مثلا موضوعی مانند ازدواج همه‌اش به قسمت مربوط است نه رد است و نه کاملا درست.

وی ادامه داد: تلاش ما نیز نوعی از مقدرات است مجموعه این عوامل است که ما را به نقطه‌ای می‌رساند مهم این است که از این نقطه به عنوان سکو استفاده کنیم نه به عنوان انتهای راه. گاهی اشتباهمان این است که این نقطه را نقطه پایان می دانیم و آنجا متوقف می‌شویم در صورتی که باید به حرکت ادامه دهیم.

وی در رابطه با نقش دعا در تغییر سرنوشت گفت: قطعا و بدون شک دعا در سرنوشت ما تأثیر دارد و خداوند دست بسته‌ی قانون‌هایی که خودش گذاشته است نیست. من بارها گفته‌ام که دعا در سرنوشت ما تأثیر دارد اما این نیست که همه دعاها اثر سریع داشته باشد. قوانینی که خداوند می‌گذارد فقط تحت خداوند به پایین اجرا می‌شود یعنی در مورد خود خداوند این گونه نیست که باید حتما این قوانین اجرا شود.

حسینی افزود: دعا و چیزهای دیگر هم مشیت الهی است فقط باید دقت داشت که نباید انتظار داشته باشیم که به خاطر دعای من قوانین خداوند عوض شود.

این کارشناس دینی بیان داشت: امیرالمؤمنین(ع) می فرمایند اگر دنیا پیش خداوند ارزش داشت به اندازه بال مگس هم به مخالفینش نمی‌داد، واقعیت این است که آنچه که برای ما ارزش دارد برای خداوند ارزش ندارد و برای همین است که گاهی در زندگی‌مان دچار تناقضاتی می‌شویم.

وی اظهار داشت: یک شخصی به پیامبری از بنی‌ اسرائیل گفت چه طور است که خدایت گفته است که عذاب می‌کند من همه چیز قدرت، مقام و ثروت دارم و همه گناهی هم می کنم اما عذابی بر من نازل نشده. پیامبر از خدا دلیلش را پرسید خداوند فرمود من او را عذابی داده‌ام که بزرگترین عذاب است و آن این است که لذت یک الله گفتن را از او گرفته‌ام.

این استاد دانشگاه در رابطه با سحر و جادو و اثرش در زندگی گفت: طبق روایات داریم که هر چه قدر انسان به این چیزها بها بدهد این مطالب اثرگذار خواهند بود و اگر بگویی که همه چیز در دست خداست و در دست این چیزها نیست مطلقا اثر ندارد گفته‌اند اگر خواستید نسبت به این موضوعات هم مطمئن شوید به قرآن و ذکر امیرالمؤمنین(ع) متوسل شوید.

وی تصریح کرد: وقتی به ساحت امیرالمؤمنین(ع) سلام عرض می‌کنید و یا خطاب به حضرت سلیمان از امیرالمؤمنین(ع) یاد می‌نمائید این عوامل تأثیرشان صفر خواهد شد. در کل باید گفت که اگر به این موارد اعتقاد داشته باشیم تأثیر خود را خواهد گذاشت. البته تمامی حرف‌ها و فکرهای ما در عالم تأثیر ایجاد می‌کند.

حسینی در رابطه با بسته شدن بخت گفت: این نیست که در قرآن آمده باشد که برای هر فردی یک زوج آفریده است این هم نقض دارد و هم نقص. خداوند در قرآن به طور کلی آورده است که از جنس خودتان برایتان همسرانی آفریده‌ایم. بنابراین قرار نیست همه همسر داشته باشند، البته این که می‌گویند بخت کسی را بسته‌اند یک مقدارش بر می گردد به تأثیرات فیزیکی از جمله تأثیراتی که آدمها بر روی هم دارند می‌توان از لحاظ علمی با آنها برخورد کرد.

وی ادامه داد: یک مقدار هم تحت تأثیرافکار خود ماست روایت است که خداوند با انسان طوری برخورد می‌کند که آن فرد نسبت به پروردگار ظن دارد یعنی مثلا فردی می‌گوید من می‌دانم بختم بسته شده خدا نمی خواهد من ازدواج کنم، واقعا هم خداوند به آن فرد ازدواج نمی‌دهد، زیرا هر چه حسن ظن ما نسبت به خدا بیشتر باشد از خدا بیشتر خیر به ما خواهد رسید.

وی در پایان سخنانش گفت: تأثیرات سحر و جادو به خودی خود نیست بلکه به تأثیراتی است که بر روی خود ما و القائات ما دارد. من توصیه می کنم که خوش گفتار باشیم. گفتار بسیار در عالم اثرگذار است زیرا پروردگار برای انسان خوش گفتار برکت بیشتری می‌رساند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار