زنم مهریه‌اش را می‌خواهد، من هم طلاقش می‌دهم

مردی جوان که مدعی است همسرش به خاطر ثروت پدری او ازدواج کرد، درباره زندگی‌اش می‌گوید.

زنم مهریه‌اش را می‌خواهد، من هم طلاقش می‌دهم

به گزارش زنهار، رزیتا با ۳۰۰ سکه طلا مهریه، همسر مهرداد شد و حالا که مهریه‌اش را به اجرا گذاشته ‌است شوهرش می‌گوید جدا خواهد شد.

*چه مدتی با همسرت زندگی کردی؟

حدود یک سال و نیم است که عقد کرده‌ایم و هنوز هم سر خانه و زندگی خودمان نرفتیم.

*چرا اختلاف دارید؟

اختلاف ما از زمانی شروع شد که رزیتا از من خواست برایش ماشین بخرم. او می‌داند پدرم مرد ثروتمندی است و می‌خواهد از طریق ثروت پدر من به خواسته‌هایش برسد. حالا که دیده زیر بار حرف‌هایش نمی‌روم مهریه‌اش را به اجرا گذاشته است.

*چطور با رزیتا آشنا شدی؟

ما در یک مهمانی همدیگر را دیدیم. از او خوشم آمد و پیشنهاد دوستی دادم. یک سال با هم در ارتباط بودیم. در این یک سال رزیتا آن‌قدر خوب رفتار می‌کرد که هنوز هم برایم قابل هضم نیست این همان دختری است که در آن زمان عاشقش شدم.

*رفتار او از چه زمانی تغییر کرد؟

یک هفته بعد از عقدمان از من خواست برایش ماشین بخرم. گفتم نمی‌توانم این کار را بکنم. درست است که با پدرم کار می‌کنم اما حقوق مشخص دارم. از همان موقع رفتارهای اشتباه رزیتا شروع شد.

*وضعیت اقتصادی خانواده خودش چطور است؟

آنها وضع مالی خوبی ندارند اما پدر رزیتا مرد محترمی است. برای خانواده او احترام قائل هستم. وقتی با پدرش تماس گرفتم و گفتم دخترت مهریه‌اش را اجرا گذاشته‌ است، خیلی ناراحت شد. به هر حال او به خاطر چیزهایی با من ازدواج کرده‌ که از نظر من ارزشی ندارد.

*خانواده‌ات چه نظری دارند؟

پدر و مادرم راضی به این ازدواج نبودند. پدرم می‌گفت سطح خانوادگی ما فرق دارد و همین مساله باعث اختلاف خواهد شد اما آن‌قدر رزیتا را دوست داشتم که پافشاری کردم.

*قصد جدایی داری؟

من به قاضی هم گفتم که توان پرداخت یک‌جای مهریه را ندارم و درخواست قسط‌بندی کردم و قرار است ماهانه مبلغی بدهم اما این زندگی از نظر من تمام شده ‌است. بعد از قسط‌بندی مهریه، این بار من درخواست طلاق خواهم داد تا همه چیز تمام شود.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار