این مرد در عروسی خون به پا کرد!

فردی که در مراسم عروسی خون به پا کرد، پس از گذشت ۱۲ ماه فرار در عملیات پلیس اطلاعات بم دستگیر شد.

 این مرد در عروسی خون به پا کرد!

به گزارش زنهار، فرمانده انتظامی بم  بیان کرد: عامل این جنایت خونبار ،سال گذشته  به دنبال قتل پسر جوانی در مراسم عروسی یکی از تالارهای شهر بم،  از محل  حادثه گریخت. سرهنگ عزت‌ا... عبدلی نسب  ادامه داد: در حالی که  نیروهای پلیس هویت قاتل را شناسایی کردند اما متهم دائم  مخفیگاه و مکان خود را تغییر می‌داد.

این مسئول انتظامی افزود: در نهایت نیروهای پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با رصدهای اطلاعاتی و  تحقیقات بی‌وقفه این متهم را طی یک عملیات شبانه در مخفیگاهش  به دام انداختند  و به فرار یک ساله وی پایان دادند. وی با اشاره به تکمیل پرونده این قاتل و تحویل متهم  به مرجع قضایی اظهارکرد: هرچند که ممکن است فرد یا افراد مجرم پس از انجام جرم به هر شیوه‌ای به دنبال فرار باشند اما پرونده این افراد هیچ گاه بسته نخواهد ماند و به منظور احقاق حق شهروندان هرگونه جرمی با تمام توان پیگیری خواهد شد.

فرمانده انتظامی بم در پایان  بابیان این که باوجود هشدارهای انتظامی، بیشترها نزاع‌ها و در پی آن قتل‌ها در محافل نامتعارف گروه دوستان اتفاق می افتد، تصریح کرد: لازم است با نظارت آگاهانه والدین بر رفتار و معاشرت های فرزندان جوان و نوجوان از وقوع رفتارهای ناهنجار، نزاع و قتل‌های ناشی از آن ها پیشگیری کنیم.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار