پسر عمه‌ام را کشتم چون در موردم بدگویی می‌کرد

تحقیقات جنایی درباره یک قتل پس از دو هفته منجر به دستگیری پسری جوان شد که پسرعمه‌اش را به خاطر بدگویی کشته و فرار کرده بود.

پسر عمه‌ام را کشتم چون در موردم بدگویی می‌کرد

به گزارش زنهار، ماموران مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران در ساعات پایانی ۲۷ فروردین از درگیری خونینی در بوستان ولایت مطلع شدند. افرادی که برای تفریح به بوستان رفته بودند در تماس با مرکز پلیسی ۱۱۰ گفتند: همین الان جلوی چشم ما دو نفر با هم درگیر شدند و یکی از آن‌ها دیگری را با چاقو زد و فرار کرد.

به این ترتیب ماموران نزدیک‌ترین واحد گشت کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد به محل اعزام شدند و مشخص شد امدادگران اورژانس نیز در محل هستند. آن‌ها مرگ جوان مجروح را اعلام کردند، به همین دلیل ماموران موضوع را به بازپرس کشیک قتل تهران اطلاع دادند و بازپرس جنایی دستور حضور تیم جنایی و شروع تحقیقات را صادر کرد.

در ادامه هویت قربانی این نزاع مرگبار مشخص و در مراحل بعدی تحقیقات فاش شد او به‌دست پسر دایی خود کشته شده است. این در حالی بود که جسد به پزشکی قانونی انتقال یافته بود، تا علت اصلی مرگ مشخص شود. همزمان نیز گروهی از ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران تحقیقات خود را برای شناسایی مخفیگاه متهم آغاز کردند.

در نهایت با توجه به سرنخ‌هایی که به‌دست آمده بود کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت موفق شدند متهم را در زمان کوتاهی بازداشت کنند.

متهم در بازجویی‌ها گفت: پسر عمه‌ام، پشت سرم بدگویی می‌کرد. به همین خاطر از کارهایش عصبانی بودم. روز حادثه سر همین مسایل دعوایمان شد و ناخواسته او را به قتل رساندم.

بنا بر این گزارش، متهم اکنون در اختیار ماموران اداره دهم پلیس آگاهی قرار دارد تا تحقیقات ادامه یابد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار