قتل 2 زن جوان بعد از آزار شیطانی

قاتل آمریکایی گفت قصد داشته زنان روسپی را به قتل برساند و به همین دلیل این دو زن را سوار کامیون خود کرده و بعد از تجاوز، هر دو را به قتل رسانده است.

قتل 2 زن جوان بعد از آزار شیطانی

به گزارش زنهار به نقل از فاکس‌نیوز، سریالی فلوریدا بعد از کشتن 2زن و انداختن اجسادشان در بزرگراه، توسط پلیس دستگیر شد.

 در آخرین روزهای زمستان سال گذشته، با کشف جسد زنی 41ساله به نام فتیا فلاورز، در تقاطع جاده تروارتون و هارل در فلوریدا، یک پرونده جنایی پیش روی کارآگاهان پلیس قرار گرفت. پزشکی قانونی اعلام کرد که ابتدا به این زن تجاوز شده و بعد بر اثر ضربه‌ به گردن و خفگی، به قتل رسیده است.

پلیس تحقیقات خود را برای پیدا‌کردن قاتل آغاز کرد تا اینکه حدود یک ‌ماه بعد جسد زنی 44ساله به نام نیکول دانیلز در همان تقاطع پیدا شد. پزشکی قانونی اعلام کرد که این جنایت نیز مشابه جنایت قبلی است. پلیس فلوریدا مطمئن شد که با یک قاتل سریالی روبه‌رو‌ست و جست‌وجو برای شناسایی او وارد مرحله‌ای تازه شد.

در تحقیقات پلیسی مشخص شد هر دو قربانی از منطقه اورلاندو شرقی هستند، هر دو سابقه مصرف مواد‌مخدر داشتند و هر دو با مردان غریبه زیادی در ارتباط بودند.

در طول تحقیقات، کارآگاهان با زنانی صحبت کردند که فتیا و نیکول (مقتولان) را می‌شناختند. در جریان این تحقیقات معلوم شد که هر دو مقتول آخرین‌بار در حالی دیده شده بودند که سوار یک کامیون سفید‌رنگ شدند.

با این سرنخ، پلیس توانست از طریق دوربین‌های بزرگراه، تصویری از کامیون مورد‌نظر را پیدا کند. کارآگاهان بعدا متوجه شدند که این کامیون متعلق به مردی به نام کارلوس یدیل بائزنیوز است. در ادامه نیز معلوم شد که کارلوس قصد فروش کامیونش را دارد.

پلیس مطمئن شد که قاتل کسی جز کارلوس نیست و وی حالا قصد دارد از شر آن کامیون خلاص شود تا شناسایی نشود. درحالی‌که تحقیقات برای دستگیری این مرد ادامه داشت، او روز جمعه گذشته، توسط پلیس بزرگراه به‌دلیل نداشتن گواهینامه دستگیر شد.

کارلوس بعد از دستگیری درباره قتل‌هایی که مرتکب شده بود، تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل 2زن اعتراف کرد و گفت که قصد داشته زنان روسپی را به قتل برساند و به همین دلیل این دو زن را سوار کامیون خود کرده و بعد از تجاوز، هر دو را به قتل رسانده است. روز شنبه جان مینا، کلانتر اورنج‌کانتی گفت: پلیس با دستگیری این مرد، مانع تبدیل‌شدن او به یک قاتل سریالی پرکار شد. به‌گفته وی، احتمال دارد که کارلوس زنان دیگری را هم به قتل رسانده باشد که تحقیقات در این‌باره ادامه دارد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار