دایی خبیث به خواهرزاده اش دست درازی کرد

مردی که از خواهرزاده‌اش طلب داشت، وقتی به پول خود نرسید برای انتقام گرفتن خواهر او را مورد تعرض قرار داد و به مرگ محکوم شد.

دایی خبیث به خواهرزاده اش دست درازی کرد

به گزارش زنهار به نقل از اعتمادآنلاین، مدتی قبل زن جوانی به ماموران پلیس شکایت کرد و خواستار کمک شد. او که به همراه همسرش به پلیس مراجعه کرده‌ بود، گفت: من زنی 35 ساله هستم که یک دختر دارم و زندگی خوبی داشتیم تا اینکه دایی‌ام بلایی سرم آورد که زندگی‌ام سیاه شد. او در خانه‌ام به من تعرض کرد. یک روز که شوهرم دخترم را به مدرسه برده‌ بود دایی‌ام که رابطه خیلی خوبی با هم داشتیم زنگ در خانه را زد و وارد خانه شد. او به من گفت صبحانه نخورده‌ است. وقتی رفتم برایش صبحانه آمده کنم با وضعیت بسیار بدی من را مورد هتک حرمت قرار داد. آنقدر حالم بد بود که نمی‌دانستم باید چه بکنم و چه بگویم. به شدت افسرده شده‌ بودم و زندگی‌ام سیاه شده ‌بود. تا اینکه یک روز عکس‌هایی از من در گروه‌های خانوادگی منتشر شد. همسرم که موضوع را فهمیده‌ بود خیلی ناراحت بود. من هم صادقانه موضوع را به همسرم گفتم و تصمیم گرفتیم شکایت کنیم.

وقتی دایی این زن بازداشت شد، ادعا کرد برای گرفتن انتقام از برادر قربانی دست به این کار زده ‌است. او گفت: چندماه قبل برادر قربانی از من پول قرض گرفت. او می‌خواست جشن عروسی برگزار کند و قرار بود با هدایایی که از عروسی جمع می‌کند پول من را بدهد، اما نداد. چندین بار به او گفتم پولم را بدهد و قبول نکرد. من هم برای اینکه به خانواده او صدمه بزنم دست به این کار زدم. قصدم انتقام گیری بود.

با ارسال پرونده به شعبه 6 دادگاه کیفری استان تهران و تکمیل تحقیقات و به دست آمدن فیلمی که نشان می‌داد دایی خشن چطور خواهرزاده‌اش را قربانی کرده ‌است دادگاه جلسه رسیدگی را برگزار کرد.

در جلسه رسیدگی شاکی دوباره ادعایش را مطرح کرد و خواستار مجازات متهم شد. در ادامه متهم نیز در جایگاه قرار گرفت و ابراز پشیمانی کرد اما در نهایت قضات وارد شور شدند و رای بر اعدام مرد خشن صادر کردند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار