مصرف آزاد اینترنت را چگونه قطع کنیم؟

بنابر اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای مشترکین ایرانسل جهت غیرفعال کردن مصرف اینترنت آزاد، کدهای دستوری مخصوصی مشخص شده است.

مصرف آزاد اینترنت را چگونه قطع کنیم؟

به گزارش زنهار، دیجیاتو نوشت: تمام‌شدن بسته اینترنتی و احتساب اینترنت با تعرفه آزاد می‌تواند یکی از بدترین اتفاق‌ها برای هر کسی باشد زیرا هزینه مالی زیادی برای مشترکین در پی خواهد داشت. کم هم نیست که به علت نیامدن پیامک اتمام بسته اینترنتی یا به علت بی‌تجهی به این پیامک، بسته اینترنتی تمام شود و باقی حجم مصرفی با تعرفه آزاد محاسبه شود و ما غافل باشیم. کاربران زیادی به‌دنبال راهی برای قطع مصرف آزاد اینترنت هستند. در این رابطه و بنابر اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای مشترکین ایرانسل و دیگر اپراتورها جهت غیرفعال کردن مصرف اینترنت آزاد، کدهای دستوری مخصوصی مشخص شده است. همچنین از راه سوپر اپلیکیشن «ایرانسل من» می‌توان برای قطع تعرفه آزاد اینترنت اقدام کرد

قیمت اینترنت تعرفه آزاد ایرانسل

سقف تعرفه خدمات داده اپراتور ایرانسل برای سیم‌کارت‌های دائمی به ازای هر کیلوبایت، ۰.۴ ریال و برای سیم‌کارت‌های اعتباری ۰.۶ ریال است. این یعنی در سیم‌کارت دائمی، هزینه هر گیگابایت اینترنت آزاد حدود ۴۲ هزار تومان و در سیم‌کارت اعتباری هر گیگابایت اینترنت آزاد حدود ۶۳ هزار تومان محاسبه می‌شود که هزینه‌های بالایی در مقایسه با بسته‌های اینترنتی است.

برای لغو اینترنت آزاد ایرانسل و رهایی از دام هزینه‌های گزاف تعرفه آزاد اینترنت این اپراتور دو راه پیش روی کاربران است:

۱.از طریق شماره‌گیری کد #۳*۲*۳*۵۵۵*

۲. مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من

مدیران خودور ام وی ام(صفحه خبر-میان مطلب)

کد غیر فعال سازی اینترنت آزاد ایرانسل

کاربران اپراتور ایرانسل با شماره‌گیری کد #۳*۲*۳*۵۵۵* می‌توانند با طی مراحلی بسیار ساده، تعرفه آزاد اینترنت را قطع کنند و دیگر نگران پیامک اتمام بسته و هزینه‌های بالای تعرفع آزاد اینترنت نباشند.

مراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من

راه دوم برای قطع مصرف آزاد اینترنت ایرانسل، از طریق مراجعه به اپلیکیشن یا وب اپلیکشن ایرانسل و طی کردن مراحل زیر است.

در ابتدا در قسمت «محبوب‌ها» به بخش «حساب من» در همان صفحه اصلی مراجعه کنید.

سپس در پایین صفحه روی «پروفایل» کلیک کنید.

در مرحله بعد، اسکرول کنید و روی گزینه «فعال‌سازی» در بخش «کنترل مصرف آزاد اینترنت» کلیک کنید.

درنهایت به سادگی و با این دو روش می‌توان برای قطع تعرفه آزاد اینترنت اقدام کرد. از این طریق دیگر نگران هزینه‌های استفاده آزاد از اینترنت نخواهید بود.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار