نجات دختر فراری در پایتخت

تحقیقات گسترده کارآگاهان پلیس آگاهی درباره ربوده شدن دختری 20 ساله نشان داد که او با اغفال جوانی خلافکار از خانه فرار کرده است.

نجات دختر فراری در پایتخت

به گزارش زنهار، سردار علی ولی پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: ابتدای فروردین ماه سال جاری در پی فقدان دختری حدود ۲۰ ساله و شکایت خانواده وی به پلیس، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

همشهری در خبری نوشت: وی افزود: کارآگاهان در گام نخست طی انجام تحقیقات ابتدایی از شاکی دریافتند؛ فقدانی به بهانه خرید از منزل بیرون رفته است ولی پس از خروج از منزل دیگر به منزل بازنگشته است.

این مقام ارشد پلیسی گفت: خانواده این دختر فراری در حین تحقیقات کارآگاهان اعلام کردند اعضای خانواده شان فقدانی را در یکی از خیابان های مرکز شهر تهران سوار بر یک خودروی پراید مشاهده کرده اند.

وی تصریح کرد: با تحقیقات میدانی به دست آمده فقدانی به همراه یک مرد جوان از مغازه ای اقلام خوراکی تهیه کرده و بدین ترتیب درابتدا چهره این مرد جوان شناسایی و در نهایت با رصد های اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد.

سردار ولی پور گودرزی متذکر شد: پس از مراقبت های نامحسوس و شبانه روزی پس از هماهنگی های قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر و به همراه فقدانی به پلیس آگاهی انتقال یافت.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه عنوان کرد: متهم در بازجویی اولیه اقرار داشت؛ حدودا ۳ سال با فقدانی آشنا بودم و به دلیل علاقه مندی و قصد ازدواج با وی موضوع را با خانواده او در میان گذاشته، اما به دلیل اعتیاد به مواد مخدر و استفاده از نوشیدنی های غیر مجاز با مخالفت های شدید خانواده فقدانی روبرو شده و چاره ای جز فراری دادن او نداشته‌ام که با طرح نقشه قبلی وی را از منزل خارج کرده و با خود به منزلم در مرکز شهر تهران بردم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به پیدایش فقدانی نامبرده تحویل خانواده شد و پس از آن طی صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضائی، متهم پس از تکمیل پرونده به زندان منتقل شد.

منبع: خبرآنلاین

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار