قتل به دست مادر برای انتقام از پدرشان

زن آمریکایی به دلیل اینکه از کشمکش حضانت برای فرزندانش خسته شده بود آنها را به قتل رساند.

قتل به دست مادر برای انتقام از پدرشان

به گزارش زنهار،  بر سر حضانت بچه‌هایش در دادگاه خسته شده بود، راه دیگری را انتخاب کرد که از همسرش انتقام بگیرد.کیمبرلی و همسر سابقش به نام کوین، تقریبا 4 سال بر سر حضانت فرزندانشان درگیر یک نبرد حقوقی بودند. آنها در سال 2018 درخواست طلاق دادند و جدایی‌شان در سال 2020 نهایی شد.

پس از آن قاضی رای داد که پدر خانواده یعنی کوین، هفته‌ای یک روز با فرزندانش ملاقات کند اما حضانت کامل به کیمبرلی داده شد. با این حال با درخواست دوباره کوین، پرونده رسیدگی به حقوقی آنها ادامه یافت و این در حالی بود که کیمبرلی با خطر از دست دادن حضانت فرزندانش روبرو شده بود. بنابراین او برای انتقامجویی از شوهرش نقشه شومی کشید.

ظهر 19 دسامبر، کیمبرلی در تماس با پلیس، آنها را در جریان دزدی از خانه‌اش قرار داد. هنگامی که پلیس به خانه وی رفت، او را با جراحات جزئی پیدا کرد و کمی آن طرف‌تر، با اجساد دختری 9 ساله و پسری 7 ساله مواجه شد. جسد نیمه جان یک دختر 11 نیز در گوشه‌ای از خانه پیدا شد. دختر مجروح بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و کیمبرلی به پلیس گفت که فردی ناشناس با هدف دزدی به خانه آنها آمد و این جنایت هولناک را رقم زد و گریخت.

به نقل از ساناپرس، با این اعترافات پلیس تحقیقاتش را برای یافتن قاتل آغاز کرد. این تحقیقات ادامه داشت تا اینکه پلیس متوجه شد که ادعای زن جوان بی اساس بوده است. آنها برای تحقیقات بیشتر به سراغ کیمبرلی رفتند اما او ناپدید شده بود. سرنخ‌ها برای دستگیری این زن، پلیس را به انگلیس کشاند. بدین ترتیب روز شنبه 30 دسامبر 2023، افسران پلیس انگلیس، کیمبرلی را به اتهام دو فقره قتل در منطقه کنزینگتون لندن، دستگیر کردند.

او در اعترافاتش گفت: از جنگ چند ساله با شوهر سابقم بر سر بچه‌ها خسته شده بودم و تصمیم گرفتم فرزندانم را بکشم تا او هرگز دستش به آنها نرسد. کیمبرلی روز اول ژانویه برای استرداد به آمریکا، در دادگاه وست مینستر حاضر شد و به زودی در آمریکا محاکمه خواهد شد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار