آزار سیاه ۸ زن در پارک

زنان قربانی در دادگاه با متهم مواجه شدند و جزئیات آزار جنسی را شرح دادند.

آزار سیاه ۸ زن در پارک

به گزارش زنهار به نقل از اعتمادآنلاین، مردی که متهم است هشت زن را در پارکی در شرق تهران مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده است در دادگاه کیفری استان تهران مورد بازجویی و مواجهه حضوری قرار گرفت.

متهم زنانی را که در پارک پیاده‌روی می‌کردند، با تهدید مورد آزار جنسی قرار می‌داد.

شکایت از متهم یک سال قبل با مراجعه زنی به پلیس به جریان افتاد. این زن که وضعیتی آشفته داشت به ماموران گفت مردی او را در پارک خفت کرده و مورد آزار قرار داده است.

به مدت کوتاهی بعد از این شکایت، زن دیگری به پلیس مراجعه و گفته‌های شاکی اول را تکرار کرد. به این ترتیب پلیس متوجه شد با تجاوز احتمالاً سریالی مواجه است.

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی نشان داد، قربانیان این پرونده مشغول پیاده‌روی در نزدیکی پارک مهرگان بودند که از سوی یک مرد جوان در محلی خلوت هدف حمله و تجاوز قرار گرفته‌اند. کارآگاهان راهی محل حادثه شدند و با رصد‌های اطلاعاتی هویت مرد متجاوز را شناسایی کردند.

همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با اقدامات خاص اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی کنند و برای دستگیری او وارد عمل شوند.

کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم، راهی مخفیگاه متهم شدند و او را در یک عملیات ضربتی دستگیر و برای تحقیقات به اداره شانزدهم پلیس آگاهی منتقل کردند.

متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر آزار و اذیت جنسی اعتراف کرد و چهار قربانی این پرونده حضور در اداره شانزدهم مرد جنایتکار را شناسایی کردند.

تحقیقات کارآگاهان در رابطه با این پرونده ادامه داشت تا اینکه چهار زن دیگر در جدیدترین بررسی‌ها، این مرد را به عنوان آزارگر جنسی شناسایی کردند. به این ترتیب آمار قربانیان این پرونده به هشت نفر رسید.

رسیدگی در دادگاه کیفری استان تهران

با توجه به اینکه متهم جوان در هشت تجاوز متهم شده بود پرونده برای رسیدگی و بازجویی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. هر چند متهم در اداره اگاهی به تجاوز به زنان اعتراف کرده و نظریه پزشکی قانونی هم در چند مورد این تعرض را تایید کرده بود، اما متهم در دادگاه جرم خود را انکار کرد و مدعی شد اعترافاتش دروغ است.

قضات برای اینکه مساله را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهند از شکات دعوت کردند تا در مواجهه حضوری با متهم او را شناسایی کنند.

چهار شاکی که در دادگاه حاضر شده بودند متهم را شناسایی کردند.

یکی از شکات گفت: این همان مردی است که من را مورد تعرض قرار داد. او در زمان تجاوز چاق‌تر از حالا بود و زور زیادی هم داشت. من را که در حال قدم زدن بودم به زمین پرت کرد و مورد آزار قرار داد.

شاکی دیگر نیز گفت: متهم من را با چاقو تهدید، پشت شمشادها پرت و تهدید کرد اگر فریاد بزنم من را می‌کشد.

دیگر شاکی نیز گفت: این مرد به بهانه پرسیدن ساعت جلو آمد و من را با چاقو تهدید کرد و زد و بعد مورد آزار قرار داد.

در ادامه متهم در جایگاه قرار گرفت. او گفت: من اتهام را قبول ندارم. من همسر و فرزند دارم و نیازی ندارم برای رابطه جنسی به کسی تجاوز کنم. من اشتباهی بازداشت شدم و همه اعترافاتم را در اداره آگاهی رد می‌کنم.

در پایان قضات برای تحقیقات بیشتر ادامه رسیدگی را به بعد موکول کردند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار