اعدام برای عاملان تعرض به دختر نوجوان

دو قاچاقچی مواد مخدر به دختری تعرض کردند و او را با تهیه فیلم سیاه تهدید می‌کردند.

اعدام برای عاملان تعرض به دختر نوجوان

به گزارش زنهار به نقل از اعتمادآنلاین، دختر نوجوان که از ترس قاچاقچیان متجاوز سکوت کرده بود سکوتش را شکست و از آزارهای آنها گفت. دادگاه دو مرد متجاوز را به اعدام محکوم کرد.

متهمان ابتدا به اتهام حمل مواد مخدر بازداشت شدند اما بررسی گوشی تلفن همراه آنها نشان داد به یک دختر تجاوز و از او فیلمبرداری کرده‌اند.

یک سال قبل ماموران گشت پلیس به یک پژو ۲۰۶ که با سرعت زیاد در یکی از بزرگراه‌های غرب تهران در حرکت بود مشکوک شدند و به تعقیب او پرداختند. خودرو پس از تعقیب پلیسی متوقف شد و ماموران در بازرسی از آن مقدار زیادی شیشه مخدر کشف کردند و اشکان راننده ۲۵ ساله بازداشت شد.

ماموران در بازرسی گوشی موبایل او چند فیلم پیدا کردند که نشان می‌داد اشکان و دوستش در حال آزار یک دختر نوجوان هستند.

با کشف فیلم سیاه همدست اشکان به نام پژمان نیز بازداشت شد. در این میان دختر ۱۶ ساله‌ای به نام ندا به پلیس آگاهی رفت و از دو قاچاقچی شکایت کرد.

دختر نوجوان در تشریح شکایتش گفت: مدتی قبل در خیابان با پژمان آشنا شدم. او به من ابراز علاقه کرد و رابطه دوستانه ما با هم شروع شد. آخرین بار او مرا به خانه اجاره‌ای خودش در غرب تهران دعوت کرد که به آنجا رفتم. اما آنجا با دوست او روبه‌رو شدم. آنها بدون توجه به التماس‌هایم مرا آزار دادند و از من فیلم گرفتند. آنها تهدیدم کرده بودند اگر به خواسته‌شان تن ندهم فیلم را پخش می‌کنند و آبرویم را می‌برند.

او ادامه داد: من وقتی شنیدم آنها به خاطر حمل مواد مخدر بازداشت شده‌اند به پلیس آگاهی آمدم تا شکایت کنم. قبل از این از آنها می‌ترسیدم.

با این شکایت پرونده به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به آن رسیدگی شود.

در این میان دو متهم به اتهام حمل شیشه در دادگاه انقلاب به ۴۰ سال زندان محکوم شدند. آنها که از زندان به دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شده بودند از خود دفاع کردند ولی منکر اتهام تجاوز به عنف شدند.

در ابتدای جلسه ندا به تشریح شکایتش پرداخت و گفت: من به خانه پژمان رفته بودم اما او و دوستش بی‌رحمانه مرا آزار دادند و از من فیلم گرفتند. در فیلم مشخص است که من به آنها التماس می‌کنم دست از سرم بردارند.

سپس دو متهم به دفاع پرداختند و مدعی شدند به زور دختر نوجوان را آزار نداده‌اند و ندا با میل خودش به آنجا رفته است.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و با توجه به مدارک موجود در پرونده، دو متهم را به اعدام محکوم کردند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار