ادعای عجیب مرد شیطان صفت در ماجرای ربودن 5 ساله در تهران

مرد شرور که به اتهام ربودن یک دختر 5 ساله دستگیرشده در بررسی سوابقش مشخص شد چند سال قبل نیز به اتهام تعرض به یک پسربچه زندان بوده است.

ادعای عجیب مرد شیطان صفت در ماجرای ربودن 5 ساله در تهران

به گزارش زنهار، صبح چهارشنبه 17 آبان زن جوانی هراسان با پلیس تماس گرفت و گفت: در حال عبور از خیابان بودم که  ناگهان مرد جوانی که ظاهری آشفته داشت به سمت چند دختر و پسر کوچک که در حال بازی بودند حمله ور شد . بچه ها از ترس هر کدام به گوشه‌ای فرار کردند اما او یکی از بچه‌ها را که دختری حدوداً 5 ساله بود از زمین بلند کرد و در آغوش گرفت و پا به فرارگذاشت.

به‌دنبال این تماس بلافاصله مأموران پلیس مستقر در محله پاسگاه نعمت آباد به محل حادثه رفتند و موفق شدند مرد 30 ساله را در حالی که دختر بچه‌ای را با خود می‌برد شناسایی و دستگیر کنند.

با استعلام هویت متهم ، مشخص شد که او چند سال قبل نیز به اتهام آزار و اذیت یک پسر بچه دستگیر شده و به زندان افتاده بود. اما متهم در بازجویی‌ها ضمن انکارآدم ربایی مدعی شد این دختر را با خواهرزاده‌اش اشتباه گرفته و می خواسته او را به خانه ببرد.

به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران، متهم در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار داده شد و تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار