فیلم سیاه زن جوان تهرانی نسخه مرگش را پیچید

زن جوان بعد از افشای راز خیانت به همسرش شبانه خودکشی کرد زیرا مرد شیطان صفت از رابطه اش فیلم سیاه تهیه کرده بود و آن را به همسر زن جوان داده بود.

فیلم سیاه زن جوان تهرانی نسخه مرگش را پیچید

به گزارش زنهار، زن جوان تهرانی که قصد جدایی از همسرش را داشت بعد از اینکه فیلم سیاهش را با همکارش در دستان همسر و فرزندانش را دید دست به خودکشی زد و اکنون مرد شیطان صفت در زندان به سر می برد. این زن با مرد آشنا بارها در رابطه بوده است و خانواده او از مردی که همکار او بوده شکایت کردند که او در دادگاه عنوان کرده است همه چیز به خواست زن جوان بوده است.

زن جوان وقتی فیلم سیاه خود با مردی آشنا را در دستان شوهرش دید دست به اقدام مرگباری زد.

این زن بعد از افشای راز تلخ خود شبانه قرص خورد و به کام مرگ فرو رفت.

نقض حکم اعدام

با شکسته شدن حکم اعدام مردی که متهم بود زن همکارش را آزار داده است، وی دیروز با حکم قضایی به زندان و تبعید محکوم شد.

پرونده ای سیاه

رسیدگی به این پرونده از اوایل سال ۹۶ به دنبال شکایت یک مرد به نام احمد آغاز شد. وی که به پلیس آگاهی تهران رفته بود گفت: من و همسر ۳۵ ساله ام رویا صاحب دو فرزند هستیم اما از همان ابتدای زندگی با هم اختلاف داشتیم تا این که مدتی پیش همسرم قهر کرد و رفت و من ناچار شدم خانه ای برای او اجاره کنم اما گاهی به خاطر فرزندان مان یکدیگر را ملاقات می کردیم .

وی ادامه داد: دو روز قبل پسر بزرگم فیلم سیاهی به من نشان داد که از دیدن آن شوکه شدم. همسرم و یکی از همکارانش به نام فرهاد با هم در ارتباط بودند .پسرم می گفت این فیلم را یک مرد در خیابان به او داده است.

من همان موقع سراغ رویا رفتم و ماجرا را از او پرسیدم . همسرم می گفت همکارش فرهاد او را به بهانه صحبت کردن درباره کار به خانه اش کشانده و پس از خوراندن قرص خواب وی را آزار داده و از او فیلم گرفته است.

خودکشی رویا

من از همسرم خواستم از فرهاد شکایت کنیم اما همان شب همسرم با خوردن قرص دست به خودکشی زد .من حالا از همکار سابق همسرم شکایت دارم.

بازداشت شیطان به خاطر تهیه فیلم سیاه زن جوان

با این شکایت و بررسی فیلم سیاه، فرهاد بازداشت شد .وی گفت: من و رویا از سال ها قبل در یک کارگاه تولیدی پوشاک همکار بودیم و پس از مدتی تصمیم گرفتیم به طور شراکتی یک کارگاه تولیدی راه اندازی کنیم .من پول زیادی در این زمینه هزینه کردم و در این مدت فکر می کردم رویا مجرد است و شوهر ندارد. او گفته بود مطلقه است و به همراه فرزندانش زندگی می کند .

در این مدت ما با هم در ارتباط بودیم و چند بار هم از رابطه مان فیلم گرفتیم . پس از مدتی شراکت ما به هم خورد و من از رویا خواستم پول هایی را که هزینه کرده ام بدهد اما قبول نکرد.

این اختلاف‌ها باعث شد فیلمی را که از او تهیه کرده بودم به فرزندش بدهم تا او مجبور شود پول هایی را که از من گرفته ، برگرداند اما فرزندش فیلم را به پدرش نشان داده بود و همین موضوع باعث شد رویا خودکشی کند.

اولین حکم

با این شکایت پرونده به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و فرهاد پای میز محاکمه ایستاد . قضات دادگاه پس از محاکمه وی را به خاطر تجاوز به عنف به اعدام محکوم کردند اما با اعتراض وی به حکم صادر شده پرونده در دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و قضات دیوان حکم اعدام را شکستند .

دومین دادگاه

فرهاد با رهایی از مجازات اعدام بار دیگر در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران تحت محاکمه قرار گرفت .

وی گفت: رویا به من گفته بود مطلقه است .او بارها به من ابراز علاقه کرده بود و ما با هم قرار ازدواج گذاشته بودیم. حتی او یک بار به خانه پدری من در شهرستان آمد تا با پدر و مادرم ملاقات کند. رویا خودش راضی به این رابطه بود و من به زور او را آزار ندادم.

تغییر مجازات

با این ا دعا فیلم سیاه بار دیگر از سوی کارشناسان بررسی شد. وقتی روشن شد تجاوز به عنف صورت نگرفته، قضات وارد شور شدند و دیروز فرهاد را به صد ضربه شلاق و دو سال تبعید محکوم کردند./روزنامه خراسان

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار