پسر وحشی وارد خانه مهسا شد و در آرامش آزارش داد!

زن جوان در خانه اش مورد تجاوز قرار گرفت.

پسر وحشی وارد خانه مهسا شد و در آرامش آزارش داد!

به گزارش زنهار، تجاوز به معنای استفاده از قدرت، خشونت و اجبار برای ایجاد تماس جنسی یا فعالیت های جنسی نامطبوع با شخص دیگری است که تجاوز برای شخص مورد تجاوز تحمل ناپذیر است. تجاوز به یکی از جرائم جنسی بسیار جدی است و می‌تواند به آسیب روانی و جسمانی عمیقی برای قربانی منجر شود. همچنین، تجاوز می‌تواند تاثیرات طولانی مدتی بر روابط فردی، سلامت جنسی، خود احترامی و حتی انتخاب شغلی فرد داشته باشد. در بسیاری از کشورها، تجاوز به‌عنوان یک جرم شناخته شده و پیگرد قانونی دارد.

 شامگاه بیستم شهریور سال ۹۷ با شکایت یک زن ۳۵ ساله به نام مهسا، موضوع در دستور کار پلیس ورامین قرار گرفت.

وی که هراسان با پلیس تماس گرفته بود از جنایت سیاهی که پسری ناشناس آن را مرتکب شده بود خبر داد و گفت : ساعتی پیش پسری جوان با استفاده از کلید در خانه ام را باز کرد و پس از تهدید من و فرزند خردسالم با چاقو ، مرا آزار داد.

تایید تجاوز از سوی پزشکی قانونی

به دنبال این شکایت، زن جوان به پزشکی قانونی معرفی شد و پلیس در بررسی ها دریافت پسر شیطان صفت با جا گذاشتن لباس هایش از خانه زن متاهل گریخته است .

وقتی پزشکی قانونی در گزارشی، آزار و اذیت این زن را تایید کرد پلیس به ردیابی پسر شیطان صفت پرداخت و بیست و دوم شهریور ماه ، وی را بازداشت کرد .

بازداشت پسر متجاوز و فرشته

پیام ۲۱ ساله در بازجویی ها آزار و اذیت زن جوان را گردن گرفت و گفت از سوی یک زن به نام فرشته برای آزار مهسا اجیر شده بود .

با این اعترافات ، فرشته نیز بازداشت شد و گفت: من از سال ها پیش با مهسا دوست بودم و با هم رفت و آمد خانوادگی داشتیم. اما او با رفتارهایش باعث شد بین من و شوهرم اختلاف پیش بیاید. اختلاف های من و شوهرم شدت گرفته و زندگی ام در آستانه فروپاشی بود. به همین دلیل از پیام خواستم تا برایش مزاحمت ایجاد کند ولی هرگز به او نگفته بودم تا او را آزار بدهد.

برای پیام به اتهام زنای به عنف، تهدید با چاقو و ورود به عنف و برای فرشته به اتهام معاونت در این جرایم کیفرخواست صادر و پرونده به شعبه هفتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در دادگاه چه گذشت؟

متهمان به ریاست قاضی کیخا و با حضور یک قاضی مستشار پای میز محاکمه ایستادند .

در ابتدای جلسه مهسا به تشریح جزئیات ماجرا پرداخت و گفت : قصد فروش خانه مان را داشتیم و به همین دلیل در فضای مجازی آگهی فروش داده بودیم تا این که یک روز در غیاب همسرم دو نفر برای بازدید به خانه مان آمدند . چند روز بعد یکی از آن ها که بعدها متوجه شدم پیام نام دارد مقابل در خانه مان آمد و گفت قصد دارد از داخل خانه عکس برداری کند . من مخالفت کردم و به او گفتم از داخل خانه عکس می گیرم و عکس ها را از طریق اینترنت برایش ارسال می کنم .بعد از این ماجرا مزاحمت های پیام شروع شد .او مدام در فضای مجازی برایم مزاحمت ایجاد می کرد تا این که ناچار شدم شماره او را مسدود کنم.

مهسا در دادگاه چه گفت؟

این زن ادامه داد: من و فرزند خردسالم در خانه بودیم که یک نفر با کلید در خانه مان را باز کرد و وارد شد .من از دیدن پیام شوکه شده بودم .او به رویم چاقو کشید و با تهدید و بدون توجه به التماس هایم مرا آزار داد . سپس به بهانه این که حالم بد شده است او را به آشپزخانه فرستادم تا برایم یک لیوان آب بیاورد .به محض این که او به آشپزخانه رفت من از فرصت استفاده کردم و در حالی که لباسی به تن نداشتم به طبقه پایین خانه مان که پدر شوهرم در آن جا ساکن بود رفتم و با پلیس تماس گرفتم. همان موقع پیام هم با جا گذاشتن لباس هایش گریخته بود.

وی در حالی که اشک می ریخت گفت: این ماجرا تأثیر بدی در روحیه من گذاشته است و دیگر نمی توانم حتی برای لحظه ای در خانه مان تنها بمانم.من برای پیام اعدام می خواهم.

پیام گفت من اجیر شده بودم

سپس پیام به دفاع پرداخت . وی گفت :من اصلاً مهسا را نمی شناختم مدتی بود با فرشته آشنا شده بودم. او مدام از مهسا بدگویی می کرد و می گفت او با رفتارهایش باعث شده است تا زندگی اش از هم بپاشد. او از من خواست تا به خانه او بروم و به او تجاوز کنم. من از سوی فرشته برای این کار اجیر شده بودم .

وی در پاسخ به سوال قاضی درباره این که چطور توانستی وارد خانه شوی؟ گفت: من با کلید خانه خودم قفل در خانه مهسا را باز کردم .

سپس فرشته که با قرار وثیقه آزاد بود در جایگاه ویژه ایستاد و گفت :چون مهسا باعث شده بود زندگی ام از هم بپاشد به همین دلیل آدرس خانه مهسا را به پیام دادم و از او خواستم تا برای او مزاحمت ایجاد کند اما هرگز از او نخواسته بودم تا به او تجاوز کند.

اعدام برای شیطان متجاوز

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند و پیام را به خاطر زنا به عنف به اعدام و برای تهدید با چاقو به دو سال زندان و ۷۴ ضربه شلاق و به خاطر ورود به عنف اورا به سه سال زندان محکوم کردند .او همچنین به دلیل ضرب و شتم مهسا به پرداخت دیه محکوم شد.

قضات دادگاه فرشته را نیز به ۱۰ سال و شش ماه زندان محکوم کردند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار