تعرض رمال شیاد به دختر جوان

مرد رمال در خانه خودم و در حضور خانواده ام به من تعرض کرد او نوشته است: نگاهم را به راهروی منتهی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی می دوزم؛ اداره ای که به شکایات افراد قربانی آزار، تهدید یا آتش افروزی رسیدگی می کند.

تعرض رمال شیاد به دختر جوان

به گزارش زنهار، روی نیمکت کنار ورودی اداره، زنی جوان نشسته و به زمین خیره شده است. به آرامی به او نزدیک می‌شوم و کنارش روی نیمکت می‌نشینم. آن قدر غرق در افکار خود است که متوجه حضورم نمی شود.

سلام می کنم و متبسم نگاهش می کنم. از صدای سلامم یکه ای می خورد و بعد با تعجب نگاهم می کند. توضیح می دهم برای ریشه یابی و آسیب شناسی اتفاقی که برایش افتاده آنجا هستم و از او درخواست می کنم در صورت تمایل درباره شکایتش برایم حرف بزند.

پوزخندی می زند و می گوید: منظورتان این است که از حماقتم تعریف کنم؟ باشد بنویسید؛ بنویسید چطور با دست های خودم این بلا را به سرم آوردم.

۳۰ساله هستم و مجرد و بعد از گرفتن مدرک فوق لیسانس در یک شرکت خصوصی مشغول به کار شدم. منزل ما در یکی از محلات مرفه نشین تهران است. یکی از تفریحات مورد علاقه من و دوستانم فال گیری بود. یعنی کافی بود کسی آدرس و شماره یک فال گیر را به ما بدهد، بلافاصله با دوستانم قرار می گذاشتیم و برای گرفتن فال به آنجا مراجعه می کردیم. همیشه به فال و رمالی علاقه مند بودم و دوست داشتم ببینم چطور یک رمال و دعانویس کارش را انجام می دهد.

چند روز پیش در پارک نشسته بودم که مردی به من نزدیک شد و گفت رمال است و چون احساس کرده من دچار مشکل هستم و نیاز به کمک دارم به سمت من آمده است. با ذهنیتی که نسبت به این نوع داستان ها داشتم احساس کردم راستش را می گوید و بی دلیل نیست که بین این همه آدم به سمت من آمده است.

مرد گفت می تواند به من کمک کند ولی اینجا در خیابان محل مناسبی برای این کار نیست. با توجه به اینکه مادر و خواهرانم در خانه بودند، به نظرم آمد که مشکلی پیش نمی آید او را با خودم به خانه ببرم. به همین دلیل از او خواستم به خانه ما بیاید. به خانه رفتیم و او را به خانواده ام معرفی کردم. آن مرد با ابزاری که در اختیار داشت شروع کرد به بررسی شرایط ما و بین همه به من اشاره کرد و گفت: تو همزاد داری و او اجازه نمی دهد که ازدواج کنی یا در سایر امور زندگی ات موفق باشی ولی نگران نباش؛ من می توانم همزادت که تو را تسخیر کرده از بدنت خارج کنم. آن قدر خوب نقش بازی کرد که همه ما حرف هایش را باور کرده بودیم. در ادامه خواست تا برای انجام کار به اتاق دیگری برویم چون این کار نباید در حضور دیگران انجام می شد. مادر و خواهرانم در پذیرایی نشستند و ما به اتاق من رفتیم و او به جای خارج کردن مثلا همزاد، مرا مورد اذیت و آزار قرار داد و بعد به سرعت از آنجا رفت. من آن قدر شوکه بودم که تا چند روز بعد نتوانستم واقعیت را به خانواده ام بگویم و وقتی به خودم آمدم برای شکایت به آگاهی مراجعه کردیم. یک تصویر احتمالی از چهره او طراحی شد و مشخصاتش را به همکاران تان دادم اما واقعا بعید می دانم بتوان نشانی از او پیدا کرد.

می دانم الان دارید با خودتان فکر می کنید چطور می شود یک دختر تحصیل کرده امروزی تا این حد ساده لوحانه برخورد کند و اجازه بدهد کسی با ابزار خرافات او را اغفال کند؛ اما من اصلا به ذهنم خطور نمی کرد یک انسان تا این حد می تواند فریبکار باشد که برای رسیدن به نیات شوم خود این قصه ها را سر هم کند.من آن مرد غریبه را به پشتوانه حضور خانواده ام به خانه بردم و این بلا به سرم آمد. در تعجبم از خانم هایی که به تنهایی به منزل رمالان و دعانویسان مراجعه می کنند و خود را در معرض هرگونه آسیب و سوءاستفاده مالی یا فیزیکی قرار می دهند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار