زن جوان و معشوقه اش در اتاق بودند که همسرش سر زده رسید

مرد جوان بعد از اینکه همسر خیانتکارش را در وضعیتی نامناسب با مرد غریبه داخل اتاق خواب دید تصمیم گرفت از آن ها انتقام سختی بگیرد.

زن جوان و معشوقه اش در اتاق بودند که همسرش سر زده رسید

به گزارش زنهار، مرد جوان بعد از انکه سرزده وارد خانه اش شد با صحنه ای شرم آور و باور نکردنی روبرو شد. او همسرش را در اتاق خواب در وضعیتی نامناسب با معشوقه اش دید و تصمیم به عمل وحشتناکی گرفت. این زن جوان شوهردار با کتک های وحشتناک همسرش روبرو شد و مرد غریبه نیز شوهر زن خائن صورت او را با آب رادیاتور داخل ماشین سوزاند و خود نیز بعد از اطلاع پلیس از اتفاقات داخل این خانه شوم دستگیر شد و زن جوان نیز با مرد غریبه در بیمارستان به سر می برند.

مردی در سوئد پس از این که متوجه شد همسرش با مرد غریبه ای در اتاق خواب است دست به عملی وحشتناک زد.

طبق گزارش پلیس، شایان نایلند ۲۷ ساله زمانی که از محل کارش به دلیل خستگی و بیماری زودتر از زمان همیشه به خانه می آید متوجه می شود همسرش با مرد غریبه ای روی تخت خواب هستند و با توجه به صداهایی که از داخل اتاق شنیده می شد

فهمید آن ها در وضعیت مناسبی نیستند به همین علت به سمت اتاق حمله ور شده و با کتک زدن های بی اندازه همسرش او را بیهوش و بعد معشوقه او را به پارکینگ برده و با استفاده از آب رادیاتور داخل ماشین صورت مرد را سوزانده است.

این عمل او که با توجه به فریادهایش توجه همسایه ها را به خود جلب کرده بود توسط آن ها به اداره پلیس گزارش شد.

زمانی که ماموران پلیس به خانه مذکور آمدند با مردی جوان که صورتش خونی و سوخته و روی زمین افتاده بود مواجه شدند و وقتی به داخل خانه رفتند مردی را دیدند که جسم بیهوش همسرش را کشان کشان به سمت بیرون از خانه می آورد و مدام با لگد زدن های پی در پی به پهلو و شکمش به او حرف های رکیک می زند.

طبق اعترافاتی که مرد ضارب به مامور پلیس کرد او همسرش را با مرد غریبه ای دیده و چون آن ها در اتاق خواب در وضعیت نامناسبی بودند مطمئن است که آن ها مدت های طولانی با هم در ارتباط بوده اند.

در حال حاضر متهم به طور موقت در زندان است تا پس از بهبودی اوضاع حال قربانیان اولین جلسه دادگاه آن ها برگزار شود.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار