یک “آدم فضایی برهنه” در روی زمین دیده شد/ عکس

پسر 23 ساله که در لس انجلس امریکا زندگی میکند آرزو داشت شبیه به موجودات فضایی باشد.

 یک “آدم فضایی برهنه” در روی زمین دیده شد/ عکس

به گزارش زنهار، نزدیک به یکسال پیش یک شکارچی ادعا کرد که تصویر یک “بیگانه برهنه” را توسط دوربین شکاری در نزدیکی ناحیه ای معروف که گفته می شود در آن اشیا ناشناس بارها دیده شده شکار کرده است.

به گزارشوقت صبح به نقل از خبرآنلاین، این عکس – که یک شکل عجیب با سر پیازی را نشان می دهد که در حال حرکت است – در منطقه ای دورافتاده از مونتانا در ایالات متحده نزدیک به یکشال پیش گرفته شده است.

دونالد بروملی این عکس را در منطقه ای به نام ردگیت گرفت که ادعا می‌شود مملو از فعالیت های ماوراء الطبیعه مانند بشقاب پرنده‌ها است.

او گفت در ابتدا فکر می‌کرد این یک انسان است، اما هر چه بیشتر به تصویر دقت می‌کند بیشتر متقاعد می شد که این تصویر چیزی خارج از این دنیاست.

4ی3ی3

این تصویر عجیب در بحبوحه علاقه فزاینده به بشقاب پرنده ها ظاهر شد، زیرا کنگره و سنا از طریق یک دفتر کاملاً جدید برای بررسی این پدیده رای دادند.

این اتفاق پس از آن رخ می‌دهد که گزارش مهم پنتاگون در ماه ژوئن نشان داد ایالات متحده برای اولین بار اعتراف کرد چیزی در آسمان آنها وجود دارد که نمی‌توانند درباره آن توضیحی دهند.

اما ساکنان مونتانا چندین دهه است که نورهای عجیبی را در آسمان گزارش می‌کنند که آن را به یکی از نقاط داغ آمریکا برای اشیاء پرنده ناشناس تبدیل کرده است.

تصویری که ادعا می‌شود یک موجود بیگانه را نشان می‌دهد، در منطقه ردگیت در نزدیکی شهر کوچک “دیر لاج” است که مورد توجه قرار گرفته است.

 

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار