شیطان در بزم مستانه میهمان بود

راز قتل پسر جوان با کشف جسد او در کانال آب خاوران فاش شد.

شیطان در بزم مستانه میهمان بود

به گزارش زنهار، تجاوز در خاوران رخ داد.مرد جوان ادعا کرد به او تجاوز شده است.بعد از تجاوز دوست دیگر آنها به قتل رسید.رسیدگی به ادعای تجاوز در دستور قضایی قرار گرفت.مظنون پرونده تجاوز و قتل متواری است.

 حدود یک ماه قبل زن جوانی ناپدید شدن ناگهانی پسرجوان 27 ساله خود را به پلیس اطلاع داد و رسیدگی به پرونده در شعبه 6 بازپرسی دادسرای جنایی تهران در درستور کار بازپرس صاحب جمعی قرار گرفت.

مادر وحید در اظهارات خود گفت:«قرار بود پسرم وحید مثل خیلی وقت ها به دیدار دوستانش برود.آنها گاهی دور هم جمع می شدند و مشروبات الکلی مصرف می کردند.اما بعد از آخرین دورهمی آنها ناگهان پسرم غیبش زد.دوستان او پاسخ درستی به من نمی دهند.جواب تلفن من را نمی دهند و حتی یکی از آنها یکی دو روز بعد از گم شدن پسرم یکدفعه به افغانستان بازگشت که من گمان می کنم این فرار او به گم شدن پسرم بی ارتباط نیست و به او مظنون هستم.»

تحقیقات برای یافتن ردی از پسر جوان آغاز شد و با ردزنی و نقطه زنی مشخص شد او به همراه دوستان خود برای مصرف مشروبات الکلی به یک گاراژ در خیابان خاوران رفته بود.تصویر وحید و دوستانش هنگام خروج از گاراژ در حالی که مست بوده و سوار یک خودرو شدند در دوربین مداربسته ضبط شده اما مشخص نبود بعد از آن کجا رفتند.

در ادامه تحقیقات یکی از دوستان وحید به نام مراد دستگیر شد. مراد که در ابتدا نسبت به سرنوشت وحید اظهار بی اطلاعی می کرد بالاخره لب به اعتراف گشود و گفت:«شب حادثه در حالی که مست بودیم به کنار یک کانال آب درنزدیکی خاورشهر رفتیم. وحید با یکی از دوستان ما به اسم مسعود در حال شوخی بودند و می خواستند سلفی بگیرند و سر همین همدیگر را هل می دادند.یکدفعه مسعود سمت من آمد و من را مورد تجاوز قرار داد.نمی دانم چه شد که دوباره سمت وحید رفت.من در تاریکی متوجه نشدم که بین آنها چه اتفاقی افتاد.سر و صدای آنها بالا رفت که ناگهان وحید داخل کانال آب پرتاب شد.خیلی سریع از آنجا دور شدیم و حتی من یک تکه لباسم را هم جا گذاشتم.»

با اطلاعاتی که مراد در اختیار ماموران پلیس قرار داد، تحقیقات از دادسرای بخش خاوران آغاز شد و مشخص شد که یک ماه قبل در همان کانال آب جسد مجهول الهویه ای پیدا شده است.خانواده وحید جسد را رویت کرده و هویت او را تائید کردند.همچنین با بررسی محل وقوع جرم لباس جا مانده مراد نیز کشف شد.

با توجه به اینکه محل وقوع جرم در بخش خاوران رخ داده است،پرونده برای رسیدگی به دادسرای این بخش ارجاع شد.

تحقیقات برای یافتن ردی از مسعود به عنوان مظنون این اصلی این پرونده ادامه دارد تا ابعاد پنهان این پرونده روشن شود.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار