برملاشدن راز کلیپ تعرض پزشک سیرجانی به یک زن در مطب

عاملان انتشار کلیپ ساختگی تجاوز به یک زن در سیرجان به قصد انتقام جویی از یک پزشک این کار را انجام داده اند.

برملاشدن راز کلیپ تعرض پزشک سیرجانی به یک زن در مطب

به گزارش زنهار، عاملان انتشار کلیپی که ا دعا می شد از تعرض یک دکتر در کرمان به بیمارش در مطب بود همگی دستگیر شده اند و به جرم خود اعتراف کرده اند.

رئیس پلیس فتای استان کرمان از شناسایی و دستگیری عاملان انتشار کلیپ ساختگی مبنی بر رفتار نامناسب پزشکی در سیرجان با بیمار در فضای مجازی خبر داد و گفت: ۳ متهم توسط پلیس فتای شهرستان سیرجان دستگیر شدند.

سرهنگ امین یادگار نژاد در تشریح این خبر گفت : افرادی به قصد انتقام جویی از  یک پزشک معتمد و خوشنام سیرجان اقدام به تطمیع یک نفر خانم می کنند و پس از طراحی نقشه خود در حالی که این خانم بعد از خارج شدن از مطب پزشک مورد نظر،  با یک برنامه‌ ریزی از قبل تعیین شده اقدام به فحاشی و تهمت زدن علیه پزشک می کند و اعلام می‌ کند که مورد آزار قرار گرفته و بعد از این اقدام، همدستان وی کلیپی تهیه و در فضای مجازی منتشر می کنند.

دستگیری عاملان کلیپ تجاوز یک دکتر

وی افزود: در ادامه پس از شکایت  این پزشک، رسیدگی به موضوع و رصد آن در فضای مجازی توسط پلیس فتای استان کرمان به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و بعد از یک سری اقدامات پلیسی، در نهایت این خانم در مخفیگاهش در محدوده شهرستان سیرجان در حالی که قصد داشت از این شهرستان خارج شود

شناسایی و دستگیر می شود و در بازجویی پلیس به بزه ارتکابی، معترف می شود و در ادامه ۲ متهم همدست وی نیز دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند .

جزئیات تجاوز پزشک سیرجانی به بیمار

یادگار نژاد تصریح کرد :این متهم خانم در باز جویی های پلیسی اعتراف کرد که نیازمند پول بوده و با وعده دریافت ۲ میلیون تومان از ۲ همدست خود دست به این اقدام زده است.

ئیس پلیس فتای استان کرمان از شناسایی و دستگیری عاملان انتشار کلیپ ساختگی مبنی بر رفتار نامناسب یک دکتر با بیمار در فضای مجازی خبر دادند و مشخص شده که همه چیز یک انتقام جویی بوده است.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار