پسر جوان شیطان صفت زن همسایه را در پارکینگ خانه اش خفت کرد

جوان شیطان صفت در پارکینگ خانه زن همسایه را ربوده و او را مورد آزار وحشیانه و سپس ضرب و شتم قرار داده است و زن جوان معجزه آسا از مرگ نجات می یابد و پسر جوان توسط پلیس دستگیر می شود.

پسر جوان شیطان صفت زن همسایه را در پارکینگ خانه اش خفت کرد

به گزارش زنهار، زن بیچاره در مقابل خانه اش توسط جوان ۲۱ ساله جامائیکایی ربوده شده است و در پارکینگ مورد تجاوز وحشیانه قرار گرفته است. این مرد متجاوز بارها مورد تجاوز در پرونده اش داشته و هر بار زندانی شده بود.

اقدام شوم پسر جوان شیطان صفت

جوان ۲۱ ساله جامائیکایی که زن همسایه را از مقابل خانه اش دزدیده و به وی تجاوز کرده بود روز گذشته در دادگاه لندن به حبس ابد محکوم شد.

متهم مورفی ۲۱ ساله اهل جامائیکا و مقیم لندن است. او بارها در سنین مختلف به جرم تجاوز و آدم ربایی دستگیر و پس از دوران محکومیتش آزاد شده و دوباره دست به تجاوز زده است.

تجاوز به یک زن از سوی جوانی ۲۱ ساله

گزارش های پلیس اسکاتلندیارد نشان میدهد که متهم در آخرین پرونده تجاوز و قتل زنی ۴۹ ساله را از مقابل خانه اش دزدیده و پس از تجاوز قصد داشته که وی را به قتل برساند اما موفق به انجام این کار نشده است.

پسر جوان شیطان صفتلحظه ربودن زن جوان توسط همسایه اش

دوربین های مداربسته خانه زن قربانی از لحظه ربوده شدن وی بدست مورفی فیلم گرفته است. در فیلم دیده می شود که مورفی به قصد ربودن زن به او نزدیک شده و در حالیکه از زن آدرس محل کار شوهرش را می پرسد ناگهان او را بغل کرده و پا به فرار می گذارد.

ربودن زن همسایه توسط پسر جوان شیطان صفت

سخنگوی پلیس اسکاتلندیارد اعلام کرد که مورفی پس از ربودن زن او را به زیرزمین پارکینگی برده و پس از آزار و اذیت به حدی او را کتک زده که تصور کرده زن مرده و پا به فرار گذاشته است.

زن مجروح که هویتش فاش نشده اکنون با شکستگی صورت و گردن، زانوها در بیمارستان تحت نظر پزشک قرار دارد او بیان کرده که پس از به هوش آمدنش با پلیس تماس گرفته و درخواست کمک کرده است. سخنگوی پلیس بیان کرد که مورفی فردی خطرناک است و در گذشته نیز به جرم آزار جنسی بارها دستگیر شده و تنها جای امن برای وی زندان است.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار