به خانه اشکان رفته بودم او و دوستش بی رحمانه مرا آزار دادند و از من فیلم گرفتند

رسیدگی به این پرونده از زمستان پارسال آغاز شد و ماموران گشت پلیس به پژو ۲۰۶ که با سرعت زیاد در یکی از بزرگراه های غرب تهران در حرکت بود مشکوک شدند و به تعقیب وی پرداختند. خودرو پس از تعقیب پلیسی متوقف شد و ماموران در بازرسی از آن مقدار زیادی شیشه مخدر کشف کردند و راننده ۲۵ ساله به نام اشکان بازداشت شد .

به خانه اشکان رفته بودم او و دوستش بی رحمانه مرا آزار دادند و از من فیلم گرفتند

به گزارش زنهار، ماموران در بازرسی گوشی موبایل وی چند فیلم سیاه پیدا کردند که نشان میداد اشکان و دوستش در حال آزار یک دختر نوجوان هستند.

با کشف فیلم سیاه همدست اشکان به نام پژمان نیز بازداشت شد.

در این میان دختر ۱۶ ساله ‌ای به نام ندا به پلیس آگاهی رفت و از ۲ قاچاقچی شکایت کرد.

دختر نوجوان در تشریح شکایتش گفت: مدتی قبل در خیابان با پژمان آشنا شدم. او به من ابراز علاقه کرد و رابطه دوستانه ما با  هم شروع شد .آخرین بار او مرا به خانه اجاره ای اش  در غرب تهران  دعوت کرده که به آنجا رفتم. اما آنجا با دوست او روبه رو شدم .آنها بدون توجه به التماس هایم مرا آزار دادند و از من فیلم گرفتند .آنها تهدیدم کرده بودند اگر به خواسته شان تن ندهم فیلم را پخش می کنند و ابرویم را می برند.

وی ادامه داد: من وقتی شنیدم آنها به خاطر حمل مواد مخدر بازداشت شده‌اند به به پلیس آگاهی آمدم تا از آنها شکایت کنم من قبل از این از آنها می ترسیدم .

۲ شیطان در دادگاه

با این شکایت پرونده به شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا به آن رسیدگی شود .

در این میان ۲  شیطان به اتهام حمل شیشه در دادگاه انقلاب به ۴۰ سال زندان محکوم شدند و ۲ متهم که  از زندان به دادگاه کیفری یک استان تهران منتقل شده بودند از خود دفاع کردند ولی منکر اتهام تجاوز به عنف شدند.

در ابتدای جلسه ندا به تشریح شکایتش  پرداخت و گفت :من به خانه اشکان رفته بودم اما او و دوستش بی رحمانه مرا آزار دادند و از من فیلم گرفتند. در فیلم مشخص است که من به آنها التماس می کنم دست از سرم بردارند .

سپس ۲ متهم به دفاع پرداختن دو  مدعی شدند به زور دختر نوجوان را آزار نداده اند و ندا با میل خودش به آنجا رفته است.

در پایان جلسه قضات وارد شور شدند تا رای صادر کنند.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار