تعرض مرد تهرانی شیطان صفت به دوست دختر پسرش

در یک اتفاق عجیب و تأسف بار که در تهران رخ داده است چندی پیش دختر جوانی به نام سیمین با مراجعه به کلانتری خانی آباد شکایت خود را از یک مرد میانسال اعلام کرد و ادعا کرد آن مرد با فریب وی را به خانه کشانده و مورد آزار جنسی قرار داده است.

تعرض مرد تهرانی شیطان صفت به دوست دختر پسرش

به گزارش زنهار، سیمین در طرح شکایت خود گفته بود: «چهارده ساله بودم که در فضای مجازی با پسری به نام رامین دوست شدم که از هم محله ای های ما هم بود.مدتی با هم دوست بودیم و او من را وادار به برقراری ارتباط جنسی هم کرده بود. برای همین این اواخر از او می خواستم که برای ازدواج با من اقدام کند اما او تن به ازدواج نمی داد.حتی من را تهدید کرده بود که اگر دست سر او برندارم عکس های من را در اینستاگرام منتشر می کند. می ترسیدم اگر از او نزد پلیس شکایت کنم تهدیدش برای انتشار عکس های من را عملی کند.

سیمین در ادامه شکایت خود گفته بود:«پدر رامین از من خواست به خانه آنها بروم تا با هم در مورد مشکلی که پیش آمده بود صحبت کنیم.وقتی به خانه آنها رفتم با زور و کتک آزار جنسی کرد.»

با طرح شکایت از سوی دختر جوان پرونده برای تحقیقات مقدماتی به شعبه ۱۲ دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد.

روز گذشته،سیمین به همراه رامین و پدر او به شعبه دوازدهم رفتند و دختر ۱۷ ساله بار دیگر شکایت خود را مطرح کرد.

در این جلسه، رامین هم به عنوان متهم تحت تحقیقات قرار گرفت و گفت:«من از اتفاقی که این خانم ادعا می کند رخ داده است بی اطلاعم.»

همچنین پدر رامین اتهام خود را انکار کرد. با توجه به اینکه پزشکی قانونی در حال بررسی آثار معاینات است، قاضی دستور بازداشت رامین و پدرش را صادر کرد و تحقیقات ادامه دارد.

قاضی تولیت در رابطه با این خبر گفت:«دختر های جوان نباید به راحتی به هر فردی اعتماد کنند و با تصور اینکه وی سن و سال دار است با او خلوت کنند.»

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار