آزار سیاه سارا توسط تمام اقوام شوهرش!

یک زن یهودی در گواتمالا پس از چندسال آزار و اذیت خانواده شوهرش پرده از راز های آن ها برداشت.

آزار سیاه سارا توسط تمام اقوام شوهرش!

به گزارش زنهار، سارا 32 ساله در گفت و گویی که با او شده بود گفت که زمانی که 13 سال داشت مجبور به ازدواج با یکی از رهبران یهودیت شد و از آن زمان تاکنون که 6 فرزند دارد مجبور بود با مردان خانواده شوهرش همخوابی داشته باشد و در غیر صورت پس از این که فرزندانش را از او می گرفتند او را از دین خارج و اقدام به قتل او می کردند.

او پس از سال ها که آزار و اذیت های شوهرش را تحمل کرد، پنهانی همراه با 6 فرزندش به آمریکا فرار کرد و با عنوان درخواست کمک از آمریکایی ها مصاحبه ای مبنی بر زندگی نامه اش ارائه داد.

او در ادامه گفت که از سن 13 سالگی مجبور بود در صورت عدم قبولی پیشنهاد همخوابی های متعدد با خانواده شوهرش، توالت های خانه آن ها را با دست بشوید و تا مدتی بدون آب و غذا زندگی کند، همچنین از دیدن فرزندانش تا مدتی محروم باشد و با این شکنجه ها پیشنهاد های کثیف مردان خانواده شوهرش را پذیرا باشد.

سارا در ادامه افزود که گاهی اوقات مجبور بود تا ساعت های طولانی با مردان فامیل و خانواده شوهرش به صورت گروهی در ارتباط باشد و بدون این که مخالفتی نشان بدهد تا مدت ها در اختیار مردان کثیف خانواده او باشد.

دولت آمریکا پس از انتشار مصاحبه زن جوان در فضای مجازی و رسانه ها از مردم درخواست حمایت و حفاظت از زن جوان و 6 فرزندش کرد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار