جزئیات گرفتار شدن دختر بچه در زاینده رود

در ساعت ۱۲ و ۱۶ دقیقه امروز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه یک مورد حادثه سقوط در رودخانه در محدوده پل خواجو به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان اعلام شد که بلافاصله اکیپ امداد و نجات غواصی سازمان از ایستگاه شماره ۵ به محل اتفاق اعزام شدند.

جزئیات گرفتار شدن دختر بچه در زاینده رود

به گزارش زنهار به نقل از مهر: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان از نجات معجزه آسای دختر ۱۲ ساله از داخل آب زاینده رود خبر داد.

سرآتشیار فرهاد کاوه آهنگران اظهار داشت: در ساعت ۱۲ و ۱۶ دقیقه امروز جمعه ۲۹ اردیبهشت ماه یک مورد حادثه سقوط در رودخانه در محدوده پل خواجو به سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی آتش نشانی اصفهان اعلام شد که بلافاصله اکیپ امداد و نجات غواصی سازمان از ایستگاه شماره ۵ به محل اتفاق اعزام شدند.

وی ادامه داد: از آنجا که تمامی مسئولان با وجدان و دلسوز سازمان حتی در زمانهای استراحت و روزهای تعطیل و در کنار خانواده به گوش بی سیم هستند، سرآتشیار علیدادی مدیر منطقه دوی عملیاتی و رئیس ایستگاه شماره ۵ آتش نشانی اصفهان که مشغول قدم زدن در همان منطقه بود، خود را زیر ۳۰ ثانیه به محل حادثه رساند و با اقدامی بی نظیر دختر ۱۲ ساله را که در حال رفتن به زیر آب بود با کمک اتش نشانان که سریعاً خود را به محل رسانده بودند، از داخل آب خارج و تحویل خانواده ایشان دادند.

کاوه اهنگران افزود: علیدادی ها در آتش نشانی اصفهان بی شمارند و این چندمین بار است که آمادگی نیروهای غیر شیفت به داد شهروندان می‌رسد و بدینوسیله جان و مالهای زیادی نجات داده شده است.

 

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار