سرنوشت تلخ کافه های اکباتان

روابط عمومی شهرداری منطقه۵ اعلام کرد صبح روز یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ، سازه های غیر مجاز واقع در مشاعات بازارچه ای واقع در شهرک اکباتان جمع آوری شد که به درخواست اهالی شهرک اکباتان بود.

سرنوشت تلخ کافه های اکباتان

به گزارش زنهار به نقل از اعتماد آنلاین: بنا بر اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه ۵ جمع‌اوری کافه‌های شهرک اکباتان بر اساس حکم دادستانی و با توجه به درخواست مکرر اهالی و ساکنین بلوک‌های اطراف بازارچه بوده است.

روابط عمومی شهرداری منطقه۵ اعلام کرد، سازه های غیر مجاز واقع در مشاعات بازارچه ای واقع در شهرک اکباتان جمع آوری شد که به درخواست اهالی شهرک اکباتان بود.

روح اله حیدرزاده شهردارناحیه۶ در این زمینه خبرداد: این اقدام بر اساس حکم دادستانی و با توجه به درخواست مکرر اهالی و ساکنین بلوکهای اطراف بازارچه و هیئت مدیره مرکزی شهرک اکباتان و با هماهنگی یگان حفاظت ، کلانتری۱۳۵ آزادی و ارگان‌های اجرایی و امدادی صورت پذیرفت.

حیدرزاده در همین راستا توضیح داد: این سازه ها، حدود هشت سال پیش به صورت غیر فنی و غیرمجاز، با کاربری کافه ساخته شده بود و با توجه به عدم رعایت موارد فنی و ایمنی ، به سازه هایی نا امن با ریسک مخاطرات بالا تبدیل گشته و علاوه بر این با ایجاد آلودگی های صوتی و محیطی بویژه در شب، باعث سلب آسایش شهروندان و اهالی اکباتان شده بود.

بر اساس همین گزارش، حکم اجراشده شامل هشت کافه متخلف به نام های کارون، مازو، طهران، دوراک، رادین،خط سیاه،گودار و بنتی در شهرک اکباتان بوده است.

 

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار