علت آتش گرفتن پراید مشخص نیست

روز گذشته یک دستگاه خودروی سواری پراید در مسیر بزرگراه کریمی کاملا شعله ور شده و آتش و دود این حادثه در حال سرایت به خودروهای پارک شده مجاور بود.

علت آتش گرفتن پراید مشخص نیست

به گزارش زنهار به نقل از ایسنا: در ساعت ۵:۳۹ صبح امروز، یک مورد حادثه آتش‌سوزی در خودروی سواری به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران آتش‌نشانان ایستگاه ۱۴ را به محل حادثه واقع در شهر ری، مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید کریمی بعد از چهار راه فدائیان اسلام اعزام کرد.

با حضور عوامل آتش‌نشانی در محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه خودروی سواری پراید در مسیر بزرگراه کریمی کاملا شعله ور شده و آتش و دود در حال سرایت به خودروهای پارک شده مجاور بود که در همین راستا آتش‌نشانان عملیات خود برای خاموش کردن آتش را آغاز کردند. نیروهای عملیات آتش‌نشانی با رعایت موارد ایمنی و با استفاده از یک رشته لوله آبدهی، اقدام به خاموش کردن آتش کرده و شعله‌های در حال گسترش آتش را مهار و خاموش کردند.

این حادثه خسارت جانی و مالی نداشت و نیروهای آتش نشانی پس از مهار کامل شعله های آتش و ایمن سازی کامل خودرو، عملیات خود را پایان دادند. بر اساس اعلام آتش‌نشانی تهران، علت بروز این حادثه ازسوی کارشناس منطقه ۷ عملیات سازمان آتش نشانی تهران در دست بررسی است.

 

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار