درگیری خونین در جنوب تهران جان مرد بیچاره را گرفت/ او چندسال داشت؟

مرد درشت‌هیکل که با یک ضایعات‌جمع‌کن در جنوب تهران درگیر شده بود، دستگیر شد.

درگیری خونین در جنوب تهران جان مرد بیچاره را گرفت/ او چندسال داشت؟

به گزارش زنهار؛ چندی قبل، پرسنل انتظامات بیمارستان فیروزگر مرگ مشکوک مرد جوانی را روی بخش اورژانس این مرکز درمانی با تماس تلفنی به  پلیس گزارش کردند که با اعلام این خبر، تیم بررسی صحنه جرم به‌همراه  قاضی وحید ناصری ؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی راهی محل مورد نظر شدند و تحقیقات ابتدایی را آغار کردند.

تیم جنایی در سردخانه بیمارستان با جسد مرد حدوداً 35ساله‌ای مواجه شدند که  هدف ضرب‌وجرح  قرار گرفته و آثار کبودی به‌شدت روی صورتش مشهود بود؛ همچنین بررسی‌های اولیه نشان می‌داد مقتول قبل از اینکه به بیمارستان منتقل شود متادون نیز مصرف کرده است.

هم‌خانه‌ مقتول که در بیمارستان حضور داشت در روند تحقیقات به تیم جنایی گفت: چند روز قبل مقتول با صورت خونی به خانه آمد و مدعی شد با یک مرد درشت‌هیکل به‌نام بهروز در خیابان شهرستانی درگیر شده و  از ناحیه صورت به‌شدت هدف ضرب‌وجرح قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه مقتول مواد مخدر مصرف می‌کرده است، ادامه داد: من  نیز پس از آن که پی بردم حال جسمانی دوستم مساعد نیست به او مقداری متادون دادم که حالش بدتر شد به همین خاطر او را به بیمارستان منتقل کردیم اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و در نهایت پس از چند روز فوت کرد.

تحقیقات همچنان ادامه داشت تا اینکه پزشکی قانونی  به بازپرس پرونده اعلام کرد علت تامه فوت مرد جوان در بیمارستان فیروزگر مصرف متادون نبوده است و مقتول براثر شدت جراحات وارده بر سرش فوت کرده است که همین کافی بود تا با اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های تخصصی مخفیگاه بهروز در یکی از نقاط جنوب تهران شناسایی شود و با دستور قاضی جنایی وی طی یک عملیات غافلگیرانه بازداشت شود.

بررسی‎‌ها همچنان ادامه داشت تا اینکه بهروز برای تحقیقات مقدماتی به شعبه چهارم دادسرای امور جنایی منتقل و در اظهارات اولیه خود مدعی شد مقتول ضایعات‌جمع‌کن بوده و برای یکی از بستگانش کار می‌کرده است که به‌خاطر فحاشی با او درگیر شده اما در جریان این نزاع فقط به او سیلی زده است.

 با دستور قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد.

 

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار