اینستاگرام زن جوان تهرانی را به دام مرد پلید انداخت

​سرهنگ کارآگاه " علی ولیپور گودرزی " رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت طلا از جوانی در شرق تهران موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.

اینستاگرام زن جوان تهرانی را به دام مرد پلید انداخت

به گزارش زنهار، وی افزود: شاکی پس از مراجعه به پایگاه ششم پلیس آگاهی گفت، با مرد جوانی به نام بهروز در فضای مجازی آشنا شدم؛ در گفت و گوهای خود از علاقه‌ام به یکی از کشور‌های اروپایی گفتم که مرد جوان با چرب زبانی ادعا کرد می‌تواند من را از طریق راه‌های غیرقانونی به کشور مقصد برساند به همین‌خاطر با او قرار گذاشتم و طلاهای خودم را در اختیار او قرار دادم که قرار شد به زودی راهی ترکیه شویم اما چند روز بعد ناگهان تلفن همراه بهروز خاموش شد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ تصریح کرد: بنا بر حساسیت موضوع، کارآگاهان وارد عمل شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم هویت متهم را شناسایی کردند که در ادامه نیز مشخص شد، او اهل کشور افغانستان است.

سرهنگ کارآگاه ولیپور گودرزی گفت: کارآگاهان در نخستین‌گام با بهره‌گیری از روش‌های علمی و بررسی‌های دقیق‌تر مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی وی را به دام انداختند.

این مقام انتظامی متذکر شد: متهم پس از انتقال به پایگاه ششم پلیس آگاهی منکر هرگونه ارتباط با زن جوان بود اما پس از مواجه حضوری با مال باخته چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به جرم خود مبنی بر سرقت‌ طلاهای مذکور اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه طلاهای مسروقه کشف شده است، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی قرار گرفت.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار