واکنش زاکانی به فامیل‌بازی‌اش در شهرداری

شهردار تهران درباره شایعه‌ای مبنی بر دخالت یکی از بستگان وی در شرکت کنترل ترافیک گفت: این موضوع ربطی به بستگان من ندارد و حرف غلطی است. من بستگانی در مجموعه کنترل ترافیک ندارم.

واکنش زاکانی به فامیل‌بازی‌اش در شهرداری

به گزارش زنهار؛ علیرضا زاکانی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسشی درباره طرح بی‌دود و اجرای آن، اظهار کرد: روالی ناظر به کل موضوع حمل و نقل شهر تهران وجود دارد که بخشی از آن دوچرخه‌سواری است. ایده‌ای که قبلاً در این زمینه مطرح بود پاسخ نداد و الان دارند این امر را جبران می‌کنند.

زاکانی در پاسخ به پرسشی درباره شایعه‌ای مبنی بر دخالت یکی از بستگان وی در شرکت حمل و نقل ترافیک تهران، تصریح کرد: ربطی به بستگان ما ندارد. شرکت کنترل ترافیک مأموریت‌هایی ذاتی دارد که با توجه به گستره شهر و شرایط موجود تحت الشعاع ماموریت‌های دیگری که برعهده دارد از جمله زیرساخت‌های شهر و دوربین‌های آن قرار گرفته است.

شهردار تهران ادامه داد: ما به دنبال این هستیم که زیرساخت‌های پراکنده مجموعه شهرداری که در شرکت مترو، کنترل ترافیک و فاوا هست را یکپارچه کنیم و شرکت تخصصی که در معاونت حمل و نقل قرار دارد و به اساسنامه‌اش مربوط است این زیرساخت‌های سخت‌افزاری را دنبال کند و شرکت کنترل ترافیک، هوشمندسازی مسافر در تهران را پیگیری کند.

زاکانی تاکید کرد: این موضوع ربطی به بستگان من ندارد و حرف غلطی است. من بستگانی در مجموعه کنترل ترافیک ندارم.

منبع: ایسنا

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار