قتل وحشتناک ۲ دخترعموی در یک شب/ چه اتفاقی رخ داد؟

دو دخترعموی نوجوان همزمان و در یک سناریوی مشترک در دو نقطه از کشور به قتل رسیدند.

قتل وحشتناک ۲ دخترعموی در یک شب/ چه اتفاقی رخ داد؟

به گزارش زنهار؛ هفته گذشته دختر ۱۵ ساله ای به نام ستایش در بومهن تهران با قرص برنج به قتل رسید. در همین حال دخترعموی ۱۷ ساله او به نام فرشته درست در همان شب با شلیک تفنگ در کوهدشت لرستان به کام مرگ فرو رفت.

در حالی که زمزمه انگیزه ناموسی در قتل این دو دختر در میان اهالی داغ است یکی از نزدیکان این خانواده گفت:فرشته و ستایش با هم دخترعمو بودند اما فرشته زن برادر ستایش هم بود که سال قبل شوهر فرشته مرتکب خلافی شد و به زندان افتاد.فرشته در سن ۱۲ سالگی ازدواج کرده بود و فرزندی ۵ ساله دارد.بعد از اینکه شوهرش زندانی شد نزد خانواده عمویش ، یعنی همان پدرشوهرش در بومهن زندگی می کرد تا اینکه چند ماه قبل به خانه پدری خودش در کوهدشت کوچ کرد و منتظر بازگشت شوهرش از زندان بود.

به نقل از ایران، وی افزود: از همان زمان که فرشته با خانواده شوهر خود زندگی می‌کرد در شهر شایعه شده بود که او و ستایش اقدام به سفر کرده بودند و قصد داشتند به ترکیه بروند.بعضی‌ها می گفتند آنها با یک تور قصد سفر داشتند اما در نزدیکی تبریز، خانواده شان آنها را از سفر منصرف کردند.بعضی ها هم می گفتند که فرشته و ستایش قصد فرار به ترکیه را داشتند اما موفق نشدند و به خانه برگشتند.اصلاً مشخص نیست حقیقت این ماجرا چیست.تا اینکه خبر قتل فرشته و ستایش را شنیدیم که گفته می شود حرف و حدیث‌ها سبب شده پدران آنها تصمیم به قتل دختران خود بگیرند.

در حالی که اهالی محل خبر از ۳ قتل مشابه در کوهدشت در طی ماه‌های اخیر می دهند، بررسی و پیگیری‌برای روشن شدن صحت و سقم ماجرا ادامه دارد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار