تجاوز وحشیانه پدر و باردار شدن خاطره+عکس خاطره

خاطره 23 ساله افغانی در صحبت هایش با مددکار اجتماعی راز تجاوز های کثیف پدرش را فاش کرد.

تجاوز وحشیانه پدر و باردار شدن خاطره+عکس خاطره

به گزارش زنهار؛ به تازگی گفت و گویی از مانی موسوی در رسانه ها پخش شد که زندگی دردناک زنی 23 ساله را به تصویر کشیده بود.

خاطره افغان

زن جوان، خاطره 23 ساله در مصاحبه اجتماعی با مانی موسوی مددکار اجتماعی افغانستانی پرده از زندگی کثیفش با پدر هوسبازش برداشت.

خاطره این زن دردکشیده در حالی که چشمانش مملو از اشک بود گفت: 13 سال داشتم که یک شب توسط پدرم مورد تجاوز قرار گرفتم. در آن شب تاریک هیچ کس فریاد های دردآلود مرا نشنید و به سراغم نیامد چرا که در بین افغانی ها اقوام نزدیک دختر اعم از پدر، برادر، عمو، دایی و سایر آشنایان اختیار دارند که هر طور که بینشان رسم است با دختر برخورد کنند حتی اگر این کار تجاوز به او باشد.

خاطره در ادامه گفت: از آن شب مخوف تاکنون که 23 سال دارم توسط پدرم مورد تجاوز قرار گرفتم و از زمانی که به دوران بلوغ رسیدم متعدد از او باردار شدم و از ترس آبرویم که کسی متوجه مادر شدن ناگهانی و فرزند حرامم نشود تا پایان 9 ماهگی در زیرزمین خانه خودم را حبس می کردم و پس از زایمان به صورت پنهانی به بیابان های اطراف محل زندگی ام می رفتم و نوزادم را آن جا رها می کردم تا بمیرد. این ماجرا ادامه داشت تا این که نهمین فرزندم را که نامش زینب است اکنون 3 سال دارد به دنیا آوردم. با این که می دانم فرزندم حاصل هوسباز های کثیف پدرم است و حرام است اما بی نهایت دوستش دارم و وابستگی عمیقی نسبت به او احساس می کنم.

زن جوان از دوران بارداری اش این چنین گفت: در دوران بارداری های متعددم به دلیل ترس از آبرو زمان زایمانم که به زیر زمین می رفتم خودم با وسایل هایی که در خانه داشتم فرزندم را بدون هیچ کمکی به دنیا می آوردم و آخرشب زمانی که پدرم به خانه می آمد با این که می دانست نوزاد متولد شده فرزند حرام خودش است اما با این حال مرا و نوزاد تازه متولد شده ام را به باد کتک می گرفت تا بیهوش شویم.

مانی موسوی که به شدت از زندگی خاطره متاثر شده بود با انتشار تصویر خاطره و فرزندش و زندگی متاثرکننده شان از مردم افغانستان و دولت خواست تا به کمک او بیایند و پدر هرزه را به سزای اعمالش برسانند

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار