تجاوز شوکه کننده به دختر عطرفروش اینستاگرامی+عکس منشوری

دخترجوان که اینترنتی عطر و ادکلن می‌فروخت، وقتی نشانی خانه‌اش را به خریدار می‌داد تا برای تحویل کالا به آنجا برود، تصور نمی‌کرد از سوی او و دوستش مورد تعرض و سرقت قرار بگیرد.

تجاوز شوکه کننده به دختر عطرفروش اینستاگرامی+عکس منشوری

به گزارش زنهار؛ چندی قبل دختر جوانی با مراجعه به پلیس حادثه شومی را برایش رخ داده بود برملا کرد و گفت: من فروشنده مجازی عطر و ادکلن هستم و در اینستاگرام فعالیت می کنم. چند روز قبل مرد جوانی سفارش عطر داد و من هم برایش تهیه کردم بعد قرار شد برای تحویل کالا به مقابل خانه ام بیاید.

وقتی زنگ خانه را زد، من مقابل در رفتم و دو پسر جوان را دیدم. آنها وقتی متوجه شدند من تنها هستم، یکباره به سمتم حمله کردند بعد با تهدید مرا به داخل خانه برده و بعد از تعرض، کارت بانکی ام را نیز سرقت کردند.

تجاوز

پس از شکایت دختر جوان، وی به دستور بازپرس پرونده به پزشکی قانونی معرفی شد و کارشناسان موضوع تعرض به وی را تأیید کردند. بدین ترتیب تحقیقات برای دستگیری متهمان آغاز شد و سرانجام پس از گذشت 4 ماه از این حادثه کارآگاهان موفق شدند یکی از متهمان را دستگیر کنند. از آنجا که تلاش ها برای دستگیری متهم اصلی پرونده که خریدار عطر بود بی نتیجه ماند، پرونده برای رسیدگی و تحقیقات بیشتر به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

سپس در حالی که گریه می کرد، ادامه داد: من واردکننده عطر و ادکلن از خارج هستم و شخصی کار می کنم. با شیوع کرونا من تصمیم گرفتم به صورت مجازی کار کنم به همین خاطر کالاها را سفارش می دادم و برایم از خارج می آوردند بعد که سفارش ها می آمد، آنها را برای فروش می گذاشتم و از این راه زندگی ام را تأمین می کردم. روز حادثه مثل روزهای دیگر مشتری سفارش ادکلن داد و خرید زیادی هم کردند بعد به من گفتند که خودشان برای بردن ادکلن ها می آیند و پول را هم همزمان واریز می کنند. وقتی زنگ در خانه به صدا درآمد و من دیدم که مشتری ها آمده اند، در را باز کردم اما آنها به زور وارد خانه من شدند و من را مورد آزار قرار دادند. بعد کارت بانکی ام را دزدیدند، به زور رمزش را از من گرفتند و هرچه پول در حسابم بود، خالی کردند.

پس از پایان جلسه قضات از کارآگاهان پلیس خواستند تا متهم فراری را هرچه زودتر دستگیر کنند و متهم بازداشت شده نیز با صدور قرار بازداشت روانه زندان شد.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار