تجاوز خشن و شرم‌آور به دوست دختر جوان و گرفتن سلفی+عکس

پسری که دوست دخترش را مورد آزار و اذیت و تجاوز به زور قرار داد . پسر جوانی که دختری را به شدت مورد آزار و اذیت قرار داد و سپس طی اقدامی دردناک با وی آغاز به گرفتن عکس سلفی نمود. دختر 22 ساله پس از فرار از قربانگاه شیطانی دوست پسرش تصاویری از آزار وحشیانه خود توسط وی منتشر کرد.

تجاوز خشن و شرم‌آور به دوست دختر جوان و گرفتن سلفی+عکس

به گزارش زنهار؛ پسری که دوست دخترش را مورد آزار و اذیت و تجاوز به زور قرار داد . پسر جوانی که دختری را به شدت مورد آزار و اذیت قرار داد و سپس طی اقدامی دردناک با وی آغاز به گرفتن عکس سلفی نمود. دختر 22 ساله پس از فرار از قربانگاه شیطانی دوست پسرش تصاویری از آزار وحشیانه خود توسط وی منتشر کرد.

1831065816-talab-org

دختر 22 ساله عکس هایی در فیس بوک خود منتشر کرد که پرده از آزار وحشیانه او توسط دوست پسرش برمی داشت.این دختر 22 ساله که کایزا اسم دارد در شب سال نو با دوست پسر 30 ساله خود بود که مورد آزار وحشیانه و ضرب و شتم قرار گرفت.

به گفته کایزا این پسر شیطان صفت پس از آزار وی بازرسی شبکه های اجتماعی او را بدست گرفت و عکس هایی نیز پس از آزار وی ثبت کرد. به گزارش تالاب طبق تحقیقات پلیس این مرد بی رحم پس از آزار و کتک زدن دختر جوان در حالیکه چهره او خونی بود عکس سلفی گرفته و در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته بود.

کایزا زمانی که دوست پسرش در خواب بود پیروز به فرار از منزل او شد و پس از این‌که تحت درمان قرار گرفت تصاویری از خود در شبکه های اجتماعی اش که توسط یکی از دوستانش پس گرفته شده بود منتشر کرد. پلیس هم اکنون این پسر شیطان صفت را دستگیر کرده است.گفتنی است که این پسر کایزا را تهدید به مرگ نیز کرده بود.

    دیدگاه شما
    پربازدیدترین اخبار